הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
שיווק באינטרנט- golan seo

שיווק באינטרנט

  כל בעל עסק, עצמאי או חברה מבינים היום שגם אם יש לך קניון ענק פיזי באמצע תל אביב, אבל אין לך אתר ברשת, אתה מפסיד הרבה מאוד לקוחות, שעושים את השופינג שלהם מול הצג ואתה חייב לבלוט להם מול העיניים, ואם אתה לא שם, אתה לא קיים.
 

שיווק באינטרנט אורגני או ממומן-  ככה   ל א   תוקעים אתר !


אז רובם כבר הבינו את זה ולרובם כבר יש אתרים (ולא נרחיב עכשיו את הדיבור האם כול האתרים העסקיים מקצועיים ותורמים לעסק), ורק נסכם כי כל אחד מבין היום שאם הוא רוצה להגיע ללקוחות הם ברשת, אם הוא רוצה לשמור על לקוחות קיימים הם ברשת, ואם הוא רוצה לדעת מה קורה באתר של המתחרים שלו, גם הם ברשת. בקיצור- כולם, כמעט כל העולם ברשת !

seo- position- optimize

אבל זה לא מספיק לבנות אתר, וגם את זה בעלי אתרים התחילו להבין. כי משום שאתה רק אתר אחד בין מיליון אתרים באינטרנט, איך אתה מצפה לבלוט, למשוך גולשים ולקבל עוד לקוחות מהרשת, אם הם לא יגיעו לך. איך אתה יכול להביא אותך אליך ?

 

קידום אתרים ממומן !


אם תשימו לב כאשר אתם נכנסים לגוגל, לYNET, לכל מיני אתרים ופורטלים, יש להם שטחים ריקים בצדדים, למעלה. אלה הם בעצם שטחי פרסום. כל בעל עסק או חברה היום שרוצה שיגיעו לאתר שלו, עושה פרסום ממומן. הוא רוכש שטחי פרסום למודעות, ואת זה הוא עושה למשל עם חברה מנוסה כמו שלנו, ואנו מעצבים מודעות או באנרים שמנתבים את מי שמקליק עליהם לאתר של הלקוח שלנו או לדף נחיתה (פרסום של עמוד אחד מעוצב שנוחתים עליו).

אתם משלמים פר הקלקה של גולש על המודעה לא לנו- לגוגל. אבל אתם מרוויחים הרבה מאוד לקוחות שלא יגיעו אליכם אם לא תעשו מודעות ובאנרים ובקיצור- קידום אתרים ממומן.

נשמע פשוט אבל זה ממש צריך להיות מקצועי. צריך להבין  ראשית איך לעצב את המודעות או הבאנרים בעיצוב שמתאים לעסק, אחר כך צריך לדעת איפה הכי נתון לשתול את המודעות או הבאנרים מבחינת קהלי היעד של הלקוח, ואחר כך צריך להחליט באיזה שעות מפרסמים את המודעות או הבאנרים כי אולי קהל היעדים שלכם דווקא גולש בערב, אז מה יצא לכם אם תפרסמו את המודעות שלכם בבוקר ?

אנו מציעים לכם לחשוב איך לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום ממומן בגוגל. אנחנו מומחים גדולים לכל הנושא, החל מעיצוב המודעות והבאנרים ועד לקבלת החלטות שיכולות להפוך את האתר שלכם, לאתר ריווחי מאוד. כל זה בזכות ההקלקות שהובלנו אליכם.

 

קידום אתרים אורגני בכל הכח

קידום אתרים אורגני נוגע לנושא של תוכן, מילים, הפצת מאמרים ויצירת רשת של קישורים בין אתרים ברשת כדי להגיע למקום הראשון בגוגל. אבל זה לא כזה קל.
גוגל לא מטומטם והוא לא קונה כל תוכן. הוא רוצה אותו רהוט, מקורי ומעניין. עכשיו גוגל זה מנוע הוא לא באמת קורא אז איך הוא יודע מהו תוכן איכותי.
יש לו מיליוני אלגוריתמים שמנתחים את נתוני הגלישה ובין השאר מתייחסים לכל מיני פרמטרים שנובעים מהתייחסות לתוכן, וככה גוגל למרות שהוא לא מדבר עברית יודע מה התכנים והמאמרים שלכם שווים ומדרג אתכם בהתאם וזה נקרא קידום אורגני.
חוץ מזה יש לכם היום את כל הרשתות החברתיות, זה בערך כמו להיות בחברת המקובלים בכיתה. מי שהנוכחות שלו מגניבה, חזקה, נשאר! מי שלא, עומד בפינה.
כל בעל עסק, עצמאי או חברה מבינים היום שגם אם יש לך קניון ענק פיזי באמצע תל אביב, אבל אין לך נגישות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדין ועוד,  אתה מפסיד הרבה מאוד לקוחות שיכולי להכיר אותך אם רק תפרסם את עצמך נכון מול העיניים שלהם, אם רק תבלוט זה מה שתופס מי שבולט, מי שבועט ומי שקיים.
אנחנו עושים את ובגדול ללקוחות שלנו והם מנצחים שיווק באיטנטרנט זאת הדרך לכבוש את הפיסגה.

 
שיווק באינטרנט

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק