הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קידום ממומן - golan seo

קידום ממומן

קידום ממומן באינטרנט – כיצד הוא מתבצע?
קיימות שתי שיטות מרכזיות לקידום באינטרנט:
קידום אורגני
קידום ממומן
לפני שנתחיל להסביר על השיטות השונות לקידום אתרים, נסביר על תהליך ביצוע קידום אתרים באופן כללי.
 
קידום אתרים הינו בעצם העלאת האתר שלך לרמת חשיפה גבוהה של כמה שיותר גולשים. החשיפה המשמעותית ביותר מתבצעת במנועי החיפוש השונים, ובעיקר במנוע החיפוש גוגל. המטרה בתהליך נכון של קידום באינטרנט הוא לגרום לאתר שלך להופיע בין התוצאות הראשונות במנוע החיפוש.

 

קידום אורגני וקידום ממומן

 
קידום אתרים אורגני הינו העלאת האתר למקום גבוה ככל האפשר במנועי החיפוש באמצעות מקדמי אתרים מקצועיים. מקדם אתרים מקצועי או חברה העוסקת בקידום אתרים מעצבים את האתר בצורה כזו שיהיה קריא בעיני מנוע החיפוש. אתר שעבר קידום אורגני הינו אתר שבתכניו ניתן למצוא מילות מפתח וביטויים שגוגל מזהה אותם כמרכזיים. לאחר מכן, מנוע החיפוש לוקח את האתרים ה"קריאים" ביותר ומדרג אותם בין המקומות הראשונים בתוצאות החיפוש, ועל ידי כך, אתה – הלקוח, זוכה לחשיפה רבה.
 
קידום אתרים ממומן, לעומת זאת – הינו קידום אתרים המדלג על שלבים של סינון תכנים לפי מילות מפתח וכדומה. באמצעות קידום ממומן, הלקוח משלם ישירות לגוגל על מנת שישווק ויפרסם את האתר שלו בצורה יעילה. בתי העסק שקודמו באמצעות קידום אתרים ממומן של גוגל מופיעים ראשונים מעל כל שאר התוצאות האורגניות, והתוצאות הממומנות בדרך כלל מוקפות ברקע צהוב או ורוד.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק