הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קידום בגוגל - golan seo

קידום בגוגל גולן בקטע אחר


 

 

קידום בגוגל הוא למעשה אחד הכלים המרכזיים ביותר בתחום השיווק ברשת האינטרנט הענפה. גוגל הינו מנוע החיפוש הבולט ביותר מבין שלל מנועי החיפוש המופיעים ברשת, ועל כן מאפשר חשיפת מיליוני גולשים לאתרים שונים מדי יום.
 

קידום אתרים באינטרנט מקדמים אותך עד להצלחה!

 
קידום בגוגל מתבצע באמצעות שדרוגים טכנולוגיים, רובם תוצרת גוגל עצמה, המכילים אלגוריתמים חכמים. אלגוריתמים אלו עובדים בצורה כזו – המשתמש מקליד שאילתת חיפוש מסוימת, ומנוע החיפוש גוגל מסנן את התוצאות לפי פרמטרים מסוימים ומחזיר דירוג משלו לתוצאות החיפוש. בין התוצאות המדורגות במקומות הראשונים ניתן למצוא אתרים המקודדים בהתאם לטכניקות של גוגל: אתרים בהם מילות המפתח חוזרות על עצמן מספר פעמים מסוים, אתרים המכילים קישורים רבים ברחבי הרשת, ותכנים המותאמים למנועי החיפוש השונים.
 

איך אפשר לשפר את תוצאות קידום בגוגל?

 
בעולם השיווק האינטרנטי, חברות רבות ובתי עסק גדולים וקטנים מתחרים על המקומות הראשונים במנועי החיפוש השונים.
מובן לכל, שחברה או בית עסק שידורגו במקומות הראשונים לאורך זמן רב יזכו לרמת חשיפה גבוהה מצד רוב גולשי הרשת וכמו כן יזכו לפופולאריות רבה יותר מאתרים שידורגו בין המקומות האחרונים בתוצאות החיפוש.
על מנת לשפר תוצאות קידום בגוגל, מומלץ לשכור את שירותיו של מקדם אתרים מקצועי או חברה מקצועית לקידום אתרים. רוב מקדמי האתר פועלים בטכניקות דומות לקידום האתר. בין היתר ניתן למצוא את השיטות הבאות -שכתוב התוכן בהתאם לקידודי מנועי החיפוש, הוספת עיצוב אתר המזמין גולשים להיכנס אליו, בדיקה האם האתר שלכם מספק מידע בתחומים הרלוונטיים, ובדיקת האתרים של החברות המתחרות בשוק.
שיפור תוצאות החיפוש של האתר שלכם מול מנוע החיפוש גוגל, נקרא גם בשם "קידום אתרים אורגני". בנוסף, ניתן לקדם אתרים באמצעות סיוע מרשת גוגל עצמה – קידום זה נקרא בשם "קידום ממומן".
 
קידום אתר בגוגל במקצועיות

קידום בגוגל – באמצעות קידום ממומן

 
קידום ממומן הוא למעשה יציאה בקמפיין שיווקי של האתר שלכם מול האתרים המתחרים. לרוב, קמפיין זה נוחל הצלחות רבות ומספק לכם חשיפה רחבה מצד גולשים רבים. קידום ממומן עובד בצורה כזו: אתם משלמים לגוגל עבור פרסום האתר שלכם, ובתמורה גוגל מפרסם את האתר כראשון בין דירוגי החיפוש, אפילו לפני התוצאות האורגניות. טכניקה זו מאפשרת לאתר שלכם לבלוט היטב מעל המתחרים, ויתרון נוסף לקידום בגוגל מסוג זה הוא שאינם צריכים לשלם לגוגל על כל התהליך, אלא התשלום נעשה פר הקלקה. כל פעם שגולש יקליק על האתר שלכם – אתם תצטרכו לשלם לגוגל בהתאם.
כיום, ניתן למצוא בעלי עסק רבים הנעזרים הן בטכניקות של קידום אורגני והן בטכניקות של קידום ממומן לצורך שיווק בית העסק שלהם. לסיכום, שיווק מוצלח של האתר שלכם הפני הלקוחות השונים יביא לרמת חשיפה גבוהה, לתנועת גולשים רחבה באתר ולכמות מכירות גדולה יותר.
אצלנו בחברת Golan –Seo קידום אתרים באינטרנט, ידאגו לשווק ולפרסם את אתרך באמצעות מנוע החיפוש גוגל.
בעולם האינטרנטי של היום – אם יש לך אתר המלווה את בית העסק שלך, אתה קיים! אנשים מכירים אותך ואת היכולות שלך.
אנו נלווה אותך בהקמת אתרך, ונפיץ את האתר שלך בכל רחבי העולם – הן באמצעות שיטת קידום אתרים אורגני והן באמצעות קידום אתרים ממומן. כמו כן, על ידי קידום אתרים הנעשה בצורה נכונה תוכל להגדיל משמעותית את כמות המבקרים באתרך ולהשאיר חותם לאורך זמן רב ברשת האינטרנט.
 
פנה אלינו עוד היום ליצירת קשר- עם Golan –Seo קידום אתרים באינטרנט מקדמים אותך עד להצלחה!
 

קידום אתרים בגוגל – איך לקדם את האתר שלכם בצורה מקצועית ונכונה ?

 
לאחר שהשקעתם זמן רב, כספים והרבה מחשבה, הצלחתם לסיים לבנות את האתר של העסק שלכם. בשלב זה הסתיים תהליך בניית האתר אך אתם עדיין נמצאים בתחילת דרככם.
לאחר שהקמתם את האתר יהיה עליכם לקדם אותו בגוגל. גוגל הינו מנוע החיפוש המרכזי בימינו ואתר שלא מופיע בו כאילו איננו קיים.
באמצעות קידום בגוגל אשר מתבסס בין היתר על מילות מפתח, תוכלו למקם את האתר שלכם במרומי תוצאות החיפוש. כידוע, מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש הינו קריטי משום שלפי הסטטיסטיקה כ- 90 אחוזים מהאוכלוסייה משתמשים בגוגל וכ- 98 אחוזים יפנו אל האתרים אשר מופיעים בדפים הראשונים של תוצאות החיפוש.כיום, מנוע החיפוש הינו הכלי השיווקי החזק ביותר – יותר מהטלוויזיה, יותר מהרדיו, יותר משלטי החוצות ובטח שיותר מספר הטלפונים הישן והמצהיב בו השתמשו בעבר.
כבעלי אתר תוכלו לבחור בין שתי שיטות של קידום: קידום אורגני וקידום ממומן. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות משלה.

 
קידום בגוגל seo

שתי שיטות לקידום בגוגל – לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות משלה !

 

חברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו GOLAN SEO הצעירה, המקצועית והאמינה, תוכל לקדם את העסק שלכם בשתי שיטות – קידום אתרים אורגני (SEO) שמטרתו להביא את האתר שלכם אל המקומות הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל וקידום ממומן PPC.
תהליך הקידום האורגני ידרוש מחקר ותכנון אסטרטגיה מקדימה. באמצעות שיטות מגוונות והתאמת שיטות השיווק לאתר הספציפי ולקהל היעד, יהיה ניתן לסייע ללקוח לצור עניין בקרב ציבור הגולשים, להגדיל את התנועה באתר ולצור לקוחות חדשים.במידה ותבחרו לבצע קידום בגוגל באמצעות קידום ממומן (אשר נקרא PPC), יהיה עליכם לשלם למנוע החיפוש לאחר הקלקה על קישור למודעה.
בצורה זו תוכלו לחשוף את האתר שלכם לציבור הגולשים. כאשר גולש כלשהו יחפש את המוצר של האתר שלכם, האתר יופיע בצידי העמוד כפרסומת וימשוך את תשומת ליבו של  הגולש. בצורה זו יהפוך הגולש ללקוח הפוטנציאלי. השיטה תאפשר לכם לקבל תוצאות במהירות אך תאלצו לשלם (סכום מכובד למדי) ותישארו תלויים בלקוחות.
 

כיצד תוכל חברה מנוסה ומקצועית לסייע לכם להצליח ?

 
חברה מקצועית ובעלת ניסיון אשר יודעת כיצד לשווק בגוגל, מקפידה להישאר מעודכנת בנוגע לכל השינויים והחידושים בעולם הקידום ויודעת כיצד להתאים לכל אתר את שיטות השיווק היעילות והחכמות ביותר, תוכל לסייע לכם מאוד. מכיוון שיש מגוון חברות אשר מציעות שירותי קידום בגוגל, חשוב שתבחרו בחברה רצינית אשר משתמשת בשיטות אמינות ואיכותיות. חברת GOLAN SEO, תוכל לסייע לכם בתהליך ולהוביל אתכם אל ההצלחה. לפני שתתחילו את התהליך השיווקי ועוד לפני שתבחרו בשיטת הקידום בגוגל, תפגשו עם אנשי המקצוע אשר עובדים בחברה ויחד תגדירו את העסק, המוצר, תבינו מיהו קהל היעד, מהו גילו, מה הוא מחפש, מה הוא צריך וכו'. לאחר מכן, יחליטו בעלי המקצוע אשר עובדים בחברה באילו שיטות שיווק להשתמש בהתאם לקהל היעד, יאפיינו את האתר, יצרו תוכן שיווקי ויקפידו לעקוב אחר התוצאות ולהסיק מסקנות – בצורה זו תוכל החברה להחליט כיצד להמשיך – אילו שיטות עובדות (איתן כמובן יש להמשיך ואילו שיטות יש לשנות).
באמצעות חברת GOLAN SEO, תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות ובעלות ניסיון. החברה תספק לכם מידע באופן שוטף ותיהנו משקיפות מלאה. בצורה זו תוכלו להגדיל את כמות הגולשים באתר, תוכלו להגדיל את כמות הלקוחות וכמובן - תרוויחו סכומי כסף יפים ללא מאמץ.
 

פנה אלינו עוד היום ליצירת קשר- עם Golan –Seo קידום אתרים באינטרנט מקדמים אותך עד להצלחה!


דף הבית
 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק