הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
גולן קידום אתרים -100% שיווק מנצח!

קידום אתרים מנצח

 

 
 
קידום אתרים הינו האפשרות להוביל את האתר של בית העסק שלך לדרגת חשיפה גבוהה במיוחד הנצפית על ידי כמות רחבה של גולשים.

 

Golan –Seo - קידום אתרים באינטרנט מקדמים אותך עד להצלחה!


 
רבים חושבים שאת פעולות קידום עסקים ניתן לבצע לבד ללא סיוע מחברה מקצועית לקידום אתרים, אך הנחה זו בטעות יסודה. מקדמי אתרים מקצועיים יודעים כיצד להפוך את האתר שלנו לקריא בפני מנועי החיפוש השונים, וכיצד להשתמש בתכניו בצורה נכונה על מנת שיקבל חשיפה מכמות רבה של גולשים.
 


 

חברה מקצועית תסייע לפרסם את עסקכם ולהעלות את רמת החשיפה שלו ברשת:

 ביצוע אופטימיזציה למנועי החיפוש השונים – מקדמי אתרים מומחים יכולים להפוך את אתרכם ל"קריא" בפני מנועי החיפוש השונים. גוגל ושאר מנועי החיפוש עובדים על בסיס אלגוריתמים חכמים. באתר שבניתם מופיעים תכנים שונים ובתוכם מילות מפתח. על ידי שימוש בטכניקות מגוונות כגון: חזרה על מילות המפתח, הדגשה וכדומה ניתן להשתבץ בין תוצאות החיפוש הראשונות שלהם.
לכל אחד ממנועי החיפוש יש דרישות שונות על מנת שהאתר שבניתם יהיה בין האתרים הפותחים בתוצאות החיפוש. מקדם אתרים מומחה ישכתב את אתרכם או יוסיף תוכן המאפשר לאתרכם להיות "קריא" יותר בפני מנועי החיפוש.
-קישורים ופרסום ברשתות חברתיות – על מנת שאתרכם יזכה למקסימום חשיפה בפני הגולשים, עליו להיות מקושר באמצעות קישורים שונים ברשת. אתר שכמות נרחבת של גולשים נתנו לו "לייקים" ו"פלוסים" ברשתות החברתיות, הינו אתר שנצפה ונאהד על ידי כמות גדולה של גולשים.
-קידום בתשלום ( ממומן) – שיטה זו מקדמת את אתרכם למקום גבוה בין תוצאות החיפוש באמצעות תשלום לגוגל. הלקוח משלם לגוגל עבור השירות וחברת גוגל בתמורה מדרגת את אתרו במקום גבוה מעל כולם – עוד לפני תוצאות החיפוש האורגניות.
 

 

כיצד נבחר חברת קידום אתרים שאתה ננצח?

 ההחלטה הזאת הינה קשה במיוחד. קיימות חברות רבות בשוק ואף מקדמי אתרים פרטיים וכולם מציעים את שירותיהם ומשווקים את עצמם בתור יודעי דבר בתחום.
 ראשית, בבואנו לבחור חברה מקצועית אחד הקריטריונים החשובים ביותר שעלינו לתת עליו את הדגש הוא היכולת של החברה לקדם אתר בצורה מוצלחת שתחזיק מעמד לאורך זמן. קריטריון זה ניתן לבדוק בקלות יחסית, ניתן לשאול ולברר אודות חברות ובתי עסק אותם החברה קידמה בהצלחה ולחפש אותם במנוע החיפוש המוביל – גוגל. במידה והחברות אכן קודמו בהצלחה, שמם יופיע בין תוצאות החיפוש הראשונות. כמו כן, חברה מקצועית לקידום ושיווק אתרים אמורה לתחזק

 קידום אתרים seo

היום, אי אפשר להצליח בעסקים בלי קידום אתרים איכותי !


קידום העסק הפך להיות חלק בלתי נפרד מעולם השיווק באינטרנט, ניתן לומר כי הוא הפך להיות הכלי השיווקי החזק ביותר -  יותר חזק מהטלוויזיה, מהרדיו, משלטי החוצות, מהעיתונות המודפסת מהפליירים, מהמגנטים ועוד.
כיום, יש לכל בעל עסק שמכבד את עצמו אתר באינטרנט ומכיוון שלא מספיק רק לבנות אתר (יש לשווק את האתר בכדי לייצר מודעות בקרב ציבור הגולשים וליצור לקוחות), קמו מגוון חברות אשר מספקות שירותי קידום עסקים, חלקן טובות יותר, חלקן טובות פחות.
אם יש לכם אתר באינטרנט ואתם מעוניינים להגדיל את התנועה באתר, לעורר עניין בקרב הגולשים, ליצור לקוחות קבועים וכו', יהיה עליכם לבחור בחברה איכותית, מקצועית ומנוסה.חברה איכותית ואמינה תשתמש בשיטות ואסטרטגיות הגונות, תחשוב לטווח הרחוק, לא תיקח סיכונים ולא תנצל את החולשות של מנועי החיפוש.
אנשי המקצוע אשר עובדים בחברה ידעו כיצד מנועי החיפוש פועלים ויכירו את כל השינויים והחידושים אשר חלו בשוק. כמו כן, יקפידו אנשי המקצוע לבצע מחקר מקיף לפני התחלת תהליך השיווק, בצורה זו הם יוכלו לתכנן את התהליך בצורה המדויקת והנכונה ביותר.

 

להתאים את שיטת השיווק לאתר ולקהל היעד


 חברה מקצועית תדע כיצד לזהות את קהל המטרה של האתר שלך (לאילו אנשים האתר שלך פונה), היא תחקור את מצב השוק, תבדוק מיהם האתרים המתחרים שלך, מהן החזקות והחולשות שלהם, כיצד הם משווקים את עצמם ועוד.באמצעות המידע, תדע החברה כיצד ניתן להתמודד עם האתרים המתחרים וכיצד לשווק את האתר שלך באופן ייחודי.לאחר מכן, תחליט החברה כיצד לפעול בכדי לגרום לאתר שלך להופיע בין התוצאות הראשונות של תוצאות החיפוש (מרבית האוכלוסייה משתמשת באתרים אשר מופיעים בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש), כמו כן, תקפיד החברה לנתח את הפעולות אשר בוצעו ולהסיק מסקנות – בצורה זו יוכלו המקדמים להחליט אילו דרכי שיווק יעילות עבור האתר ומקדמות את הצלחתו בקרב הגולשים ואילו דרכי שיווק יש לשנות בכדי להגדיל את ההצלחה.כמובן שאתם תקבלו עדכונים באופן שוטף, תהיו חלק מהתהליך השיווקי ותיהנו משקיפות מלאה.
קידום אתרים seo

מקוריות בשילוב ארגון וסדר יסייעו לאתר שלכם להצליח בגדול !


חברה איכותית לא תבטיח ללקוחותיה הבטחות שאינן ריאליות, היא תסביר לבעלי האתר שקידום אתרים איכותי לוקח זמן בשל סיבות שונות. כמו כן, תקפיד החברה לחשוב ולפעול בצורה עצמאית והיא תדע מתי להגמיש את חוקי השיווק במנועי החיפוש. בצורה זו תוכל החברה ללכת במסלולים שונים, יצירתיים, ומפתיעים. נוסף על החשיבה המקורית, תקפיד החברה לעבוד לפי שיטה מסודרת. בצורה זו תישאר שיטת הקידום ממוקדת, לא תתפזר, שום פרט לא ישכח או ילך לאיבוד במהלך הדרך והמסר לגולשים יישאר ברור. (המסר חייב להיות ברור בכדי להוביל להצלחת האתר). השילוב בין חשיבה מקורית, פתיחות לרעיונות חדשים ויצירתיות, יחד עם הבנת החומר, הבנת התהליך, הקפדה על מיקוד, סדר וניצול התנועה באתר בצורה נכונה ומחושבת, יובילו את האתר שלכם להצלחה רבה. בצורה זו ימשיך האתר להצליח, לצור עניין בקרב הגולשים, לצבור לקוחות אוהדים, הלקוחות הקבועים ישמרו ויצטרפו לקוחות חדשים.באמצעות קידום אתרים נכון, תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה לחצים משום שתדעו שחברה איכותית ומעודכנת בכל התהליכים אשר חלים בשוק דואגת לאתר שלכם ומקפידה לתחזק אותו. כמובן שהתנועה והלקוחות הרבים יאפשרו לכם להרוויח סכומי כסף גבוהים מבלי להתאמץ וככל שההצלחה תגבר - היא תביא לעוד הצלחה (הרי אין דבר אשר גורם להצלחה כמו הצלחה).
 
 

חזרה לדף הבית
 
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק