הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קידום אתרים אורגני, אבל בסגנון אחר

קידום אתרים אורגני, אבל בסגנון אחר

 

קידום אתרים אורגני מאפשר לך, בעל העסק, לזכות לרמת חשיפה גבוהה מצד גולשים רבים ברחבי האינטרנט. כיום, האינטרנט משמש ככלי שיווקי רב עוצמה לעסקים קטנים וגדולים ולכן אנשים רבים בוחרים להשתמש בקידום אתרים לצורך העסק שלהם. 

קידום אתרים אורגני- Golan –Seo  מקדמים אותך עד להצלחה!

 

ישנן דרכים רבות לשווק ולפרסם את העסק שלך ברחבי הארץ ובעולם ולזכות לרמת חשיפה גבוהה.
בין האפשרויות הרבות ניתן למצוא את העיתונות, הרדיו, הטלוויזיה והאינטרנט. עם התפתחות הטכנולוגיה נוצר מצב שבו כל בעל עסק מחזיק באתר משלו ורמת החשיפה הגבוהה ביותר היא באמצעות רשת האינטרנט.
קידום אתרים הוא למעשה היכולת של בעל המקצוע שנקרא "מקדם אתרים" ליצור תנועת גולשים רבה ככל האפשר באתר. כיום, ישנה דרך יעילה ביותר לעשות זאת. קידום אתרים אורגני הוא למעשה פרסום האתר באמצעות מנועי החיפוש השונים ובפרט, מנוע החיפוש המרכזי – גוגל.
 

קידום אתרים אורגני – איך זה עובד?

מקדם אתרים מקצועי המבצע פעולות קידום אתרים אורגני משתמש בטכניקות מיוחדות על מנת להשיג את המטרה שכולם חפצים בה– דירוג גבוה של החברה או העסק במנועי החיפוש השונים. מומחה מוסמך לקידום אתרים משכתב את האתר שלכם מחדש ועורך את תוכנו בהתאם לדרישות מנועי החיפוש השונים.
מנועי החיפוש השונים מקבלים שאילתות חיפוש שונות ומחזירים בתגובה תוצאות חיפוש רלוונטיות. ככל שמכניסים באתר יותר מילות מפתח, ביטויים וקישורים רלוונטיים כך האתר יהיה יותר קריא בפני מנועי החיפוש. פעולה זו של התאמת האתר וקידודו בהתאם לדרישות מנועי החיפוש נקראת "אופטימיזציה".
זאת ועוד, ניתן לקדם אתרים באמצעות קידום אתרים אורגני על ידי טכניקות נוספות: יצירת בלוגים שמפנים לקוחות לאתר, פרסום האתר ברשתות החברתיות השונות (פייסבוק, לינקדאין, גוגל פלוס וכדומה) , בניית קישורים ברחבי הרשת שיפנו גולשים לאתר ועוד.בשלב הבא - אם ברצונכם להזניק את האתר שלכם למקום גבוה אף יותר בדירוגי החיפוש, מומלץ להיעזר בטכניקה של קידום אתרים ממומן.
 

מהו קידום אתרים ממומן

בשונה מקידום אתרים אורגני שלעיתים ניתן לקבל אותו בחינם או תמורת תשלום סמלי, קידום אתרים ממומן הינו קידום האתר של בית העסק באמצעות תשלום לגוגל. העסק עובד כך: אתה משלם לגוגל על מנת שימקם את האתר שלך בראש רשימת התוצאות, והתשלום לגוגל הוא בהתאם ליעילות של הפרסומת. זאת אומרת, שכל פעם שגולש מקליק על האתר שלך – אתה משלם לגוגל בהתאם. טכניקת קידום אתרים ממומן מאפשרת לך, בעל העסק, להתמקם מעל כל תוצאות החיפוש האורגניות, ללא תלות באתרים אחרים.
 
כדאי לזכור שמומלץ להפקיד את מלאכת קידום האתר בידיו של מקדם אתרים מיומן או חברה מקצועית העוסקת בקידום אתרים. אנשי המקצוע המוסמכים יקדמו את אתרכם וייעצו לכם כיצד להתברג גבוה בתוצאות החיפוש לאורך זמן רב.
 
אצלנו בחברת Golan –Seo קידום אתרים באינטרנט, ידאגו לשווק ולפרסם את אתרך באמצעות מנוע החיפוש גוגל. בעולם האינטרנטי של היום – אם יש לך אתר המלווה את בית העסק שלך, אתה קיים! אנשים מכירים אותך ואת היכולות שלך.
 
גולן קידום אתרים אורגני עם תוצאות
אנו נלווה אותך בהקמת אתרך, ונפיץ את האתר שלך בכל רחבי העולם – הן באמצעות שיטת קידום אתרים אורגני והן באמצעות קידום אתרים ממומן. כמו כן, על ידי קידום אתרים הנעשה בצורה נכונה תוכל להגדיל משמעותית את כמות המבקרים באתרך ולהשאיר חותם לאורך זמן רב ברשת האינטרנט.
 
פנה אלינו עוד היום ליצירת קשר- עם Golan –Seo קידום אתרים באינטרנט מקדמים אותך עד להצלחה!
 

קידום אתרים אורגני – למה זה טוב לאתר שלכם ?


קידום אתרים אורגני עשוי לסייע לעסק שלכם להצליח ולגדול.
אם בעבר הופיעו מרבית הפרסומות בטלוויזיה, בעיתונות הכתובה, במגאזינים, בשלטי החוצות וברדיו, הרי שהיום מהווה האינטרנט עולם שיווקי בפני עצמו והוא מכיל מגוון מנועי חיפוש כאשר מנוע החיפוש המרכזי הינו גוגל .
באמצעות קידום אורגני אשר נקרא בשם SEO, ניתן לשפר את מיקומו של האתר במנועי החיפוש. מיקומו של האתר הינו חשוב ביותר משום שהוא משפיע באופן ישיר על רמת הפופולאריות וההצלחה של האתר.
לפי הסטטיסטיקה, מעל ל- 90 אחוזים מהגולשים משתמשים במנוע החיפוש – גוגל ומרביתם (בסביבות ה- 98 אחוזים) יבחרו להיכנס אל האתרים אשר מופיעים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.
אם אתה מעוניין לקדם את האתר שלכם בצורה איכותית, חשוב שתבחרו בחברה אשר מבינה בתהליך קידום אתרים אורגני ויודעת כיצד לבצע אותו בצורה נכונה ואמינה. חברה אשר תקדם את האתר שלכם בצורה מקצועית תסייע לכם להצליח ולשמור על ההצלחה למשך זמן רב.בין מגוון הפעולות שהחברה תעשה בכדי לקדם את האתר שלכם, היא תערוך מחקר בנוגע למילות המפתח, מילות המפתח הן אותם הביטויים שבעלי המקצוע מקדמים באתר. אם אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם לבדכם, תוכלו לעשות זאת. אפשר ללמוד כיצד לבצע את הקידום האורגני לבד, אך מומלץ לפנות אל חברה מנוסה. בצורה זו תוכלו להימנע מטעויות אשר עלולות לעלות לכם ביוקר, לגרום לכם לעוגמת נפש ולגזול מכם זמן.קידום אתרים אורגני יתאים למגוון סוגי אתרים, בעיקר עבור אתרים של בעלי עסקים אשר מעוניינים ומסוגלים להשקיע מבחינה כספית.

 

קידום אורגני – כי הסבלנות משתלמת


חשוב מאוד לגבש את היעד למשך השנתיים הקרובות עוד לפני שתתחילו את התהליך אשר נקרא קידום אתרים בגוגל. במהלך התקופה הזו תקבלו עדכונים שוטפים מחברת הקידום, בצורה זו תוכלו להבין את השיטות, את אסטרטגיות השיווק ותיהנו משקיפות מלאה ושקט נפשי אשר נובע מאמון בחברת הקידום שלכם.קידום אתרים אורגני יושפע מהוותק של האתר, איכות טיוב האתר, הקישורים אשר מופיעים באתר, התכנים אשר מופיעים באתר ועדכונם באופן שוטף, מצבם של האתרים המתחרים ורמת התחרות. במידה והתחרות גבוהה, יהיה ניתן לראות את התוצאות תוך חצי שנה עד שנה וחצי ובמידה והתחרות פחות גבוהה, יהיה ניתן לקבל תוצאות תוך שלושה חודשים בערך. כמובן שקידום אורגני איכותי אשר גורם לאתר להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות של גוגל, יוצר קהל אוהדים ולקוחות קבועים, יחזיק מעמד למשך זמן רב ואף יגדל בהמשך.
 

קידום אתרים אורגני בניגוד לקידום אתרים ממומן


חברה מקצועית כמו GOLAN SEO תוכל להוביל את האתר שלכם להיות ראשון בגוגל. כתוצאה מכך, יהיו לאתר יותר גולשים, יותר לקוחות קבועים ויותר לקוחות פוטנציאליים.בניגוד לקידום אתרים ממומן, בקידום אתרים אורגני בעל האתר אינו משלם על כל כניסה או קליק של לקוח. נוסף על כך, קידום אתרים אורגני תופס שטח נרחב יותר בדף. מקדמי אתרים רבים ולקוחות רבים נוספים סבורים כי קידום אורגני הינו איכותי, יעיל ונמשך זמן רב יותר מאשר קידום ממומן בו צריך בעל האתר לשלם למנוע החיפוש בכדי שהמודעות שלו יוצגו ליד התוצאות הרגילות (בעל האתר מחליט מהו הסכום שהוא מעוניין להשקיע, הוא משלם עבור הכניסות לאתר, שולט על החומר והופעתו ונהנה מבקרה מלאה). כמו כן, הקידום הממומן פועל במהירות אך בכדי להצליח באמת ולהרוויח סכומי כסף גבוהים , מומלץ לבצע קידום אתרים אורגני אשר מתבסס על עבודה שיטתית וארוכת טווח.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק