הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
קידום אורגני - golan seo

קידום אורגני golan seo

 


המטרה של קידום אורגני היא להניע את האתר שלכם קדימה, בצורה בה הוא יוכל לעקוף אתרים אחרים.
באמצעות תהליך קידום אורגני בגוגל ניתן לחשוף את האתר המקודם לגולשים רבים (מדובר על כלי שיווקי גדול יותר מהטלוויזיה, העיתונות המודפסת, המגאזינים, הרדיו , המגנטים וכו'), ולכן, פונים מרבית בעלי האתרים אל חברות קידום אתרים באינטרנט.

 

קידום אורגני – רוצים לעקוף את כל האתרים האחרים ?


מכיוון שמנוע החיפוש המרכזי ביותר הינו גוגל, שואפים כל בעלי האתרים להופיע בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל, יאהו ועוד.
גוגל מצידו, בוחן את האתרים השונים וקובע היכן למקם כל אתר.אם אתם מעוניינים לבצע קידום ממוקד לאתר שלכם, חשוב שתבחרו בחברת פרסום מנוסה ומקצועית. חברה אשר מבצעת את העבודה בצורה מדויקת, שקולה, יצירתית ומקפידה על שימוש בשיטות הגונות, תהיה חברה טובה ואיכותית.
 
אם אתם מחפשים חברה טובה תוכלו לפנות אל GOLAN SEO הרעננה והחדשנית כי אנחנו מומחים לפרסום אתרים בבאינטרנט.
באמצעות חברת GOLAN SEO תוכלו להגדיל את כמות הגולשים באתר שלכם, תוכלו ליצור לקוחות קבועים ותמשיכו למשוך לקוחות חדשים. (אל תשכחו שלקוחות שיהיו מרוצים משירותי האתר שלכם, ימליצו על האתר לחבריהם, דבר אשר עשוי להגדיל את כמות הלקוחות שלכם בצורה משמעותית ביותר).


קידום אורגני golan seo למענך

תהליך מתמשך אך משתלם ביותר !


במידה ותפנו אל חברה איכותית ותתחילו לבצע את התהליך אשר נקרא שיווק אתרים במנועי החיפוש באינטרנט, יהיה עליכם להבין כי התהליך כולל מספר שלבים, לכן, הוא לוקח זמן, אך לאחר שהפרסום יתחיל, הוא יחזיק מעמד למשך זמן רב והגולשים ימשיכו לנוע אל האתר ולהפוך להיות חלק מלקוחותיו.
כחלק מהתהליך, תבצע החברה המקדמת מחקר מילות מפתח. מילות המפתח הן המילים אשר יקדמו את האתר. בכדי לבחור את המילים הנכונות, תתחשב החברה המקדמת ברמת התחרות של הביטויים הספציפיים הללו ובכמות הגולשים אשר מחפשים אותן.
ביטוי טוב יהיה ביטוי שהרבה גולשים מחפשים אך בעל תחרות נמוכה.נוסף על חקר מילות המפתח, תבנה החברה קישורים (מנועי החיפוש רואים את הקישורים הללו כהמלצה של האתרים האחרים), בשלב הבא,  תתאים החברה את האתר אל מנועי החיפוש (תהליך זה נקרא בשם: "אופטימיזציה"), כמו כן, היא תתחשב במילים שנבחרו.
לאחר מכן, תיבדק תקינותו של האתר, מהירותו, איכות הקישורים שבו ועוד.בהמשך, תבחן החברה את אופן הפעולה של שלבי הקידום. בצורה זו יבינו עובדי החברה אילו פעולות עובדות בצורה טובה (ולכן יש לשמר אותן) ואילו פעולות יש לשנות.
לאחר מכן תבצע החברה תיקונים אשר יסייעו לשיפור מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש.   במשך, תקפיד החברה להעביר מידע ללקוחותיה. בצורה זו הם יישארו מעודכנים לגבי התהליך וייהנו משקיפות מלאה.


חושבים אינטרנט בשבילך - golan seo
 

גורמים נוספים אשר משפיעים על הקידום האורגני – מה הם תנאי השטח ?


קידום מוצלח יושפע מרמת התחרות בשוק, וותק האתר, הקישורים אשר מופיעים באתר, איכות התוכן, עדכון התוכן ועוד.במידה והאתר שלכם עוסק בתחום בו התחרות גדולה, תוכלו לצפות בתוצאות הקידום לאחר חצי שנה עד שנה וחצי, במידה והאתר שלכם עוסק בתחום בו התחרות קטנה, תוכלו לצפות בתוצאות הקידום במהירות יחסית - תוך שלושה חודשים בערך.במידה ותבחרו לקדם את האתר שלכם באמצעות קידום אורגני, תוכלו להוביל את האתר אל המקומות הראשונים בגוגל. כתוצאה מכך יגדל מאגר הלקוחות שלכם, יישמר ואף יגדל במשך הזמן.
קידום אתרים אומנם לוקח זמן, אך מדובר על השקעה לטווח הרחוק.באמצעות הקידום האורגני  תוכלו ליהנות משקט נפשי ולהרוויח סכומי כסף גבוהים ללא כל מאמץ. 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק