הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
פרסום בגוגל - רוצה להופיע מעל המתחרים שלך?

פרסום בגוגל גולן


 
התפתחות האינטרנט, מנועי החיפוש, הרשתות החברתיות וכו' דחקה הצידה את המדיות אשר שלטו בשוק, ביניהן קיימות- הרדיו, הטלוויזיה, שלטי החוצות, העיתונות המודפסת, הפליירים, המגנטים וכו'. ( אין זה אומר שהמדיות הללו אינן מרכזיות, אך ניתן לומר כי הן ירדו בדרגתן).   
הדרך המרכזית והיעילה ביותר להתפרסם כיום היא באמצעות מנוע החיפוש גוגל ולשם  כל בעלי האתרים שואפים להגיע – אל העמודים הראשונים של תוצאות החיפוש בגוגל.

 

העולם מסתובב סביב גוגל

 לפי סטטיסטיקות שבוצעו, התגלה כי כ-  90 אחוזים מהגולשים משתמשים במנוע החיפוש גוגל וכ- 98 אחוזים מהם בוחרים להיכנס אל האתרים אשר מופיעים בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש, כך שבעלי האתרים אשר נמצאים בין המקומות הראשונים של תוצאות החיפוש נהנים מיתרון משמעותי משום שסביר להניח שמרבית הגולשים יפנו אליהם וישתמשו בשירותים או במוצרים שהם מספקים.   מכיוון שנוצר ביקוש לחברות אשר עוסקות בתחום פרסום בגוגל, קמו מגוון חברות אך לא כולן איכותיות. אם אתם מעוניינים לבצע פרסום בגוגל, לעורר עניין וסקרנות בקרב ציבור הגולשים, להגדיל את כמות הגולשים באתר שלכם, להרחיב את מעגל הלקוחות והלקוחות הקבועים, יהיה עליכם לפנות אל חברה מקצועית ומנוסה אשר מכירה את כללי השוק, עובדת בצורה אמינה, ומחושבת אך יחד עם זאת מקפידה לשמור על ראש פתוח ויצירתי.עם חברת GOLAN SEO תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות אשר יסייעו לכם להצליח.
 

seo גוגל

פרסום בגוגל באמצעות קידום ממומן PPC

 אחד הדברים החשובים עליהם יש לשמור כאשר מבצעים פרסום בגוגל, הוא המיקוד.שלא כמו בטלוויזיה או ברדיו אשר מציפות במידע שאינו רלוונטי בכלל לצופה (לדוגמא, ילד רואה סדרה מצוירת בערוץ 2 ולפתע מופיעה מולו פרסומת של תחבושת היגיינית אשר אינה קשורה כלל לתחומי העניין שלו), את המודעות בגוגל יראו רק אנשים אשר התעניינו בשירות או במוצר והקלידו מילות מפתח אשר קשורות אליו במנועי החיפוש.נוסף על המיקוד, הפרסום בגוגל מתוזמן. שלא כמו שלטי הפרסום אשר עשויים לרצד על פנינו בשעת נסיעה , ולא כמו הרדיו אשר מפרסם מספר טלפון בזמן שהתינוק צועק ומקשה עלינו לשמוע את המספר, המודעות בגוגל מופיעות בזמן שמתאים לגולש – לאחר שהוא התיישב לצד המחשב והתחיל לחפש את המוצר או השירות לו הוא זקוק. במצב זה, הוא פנוי, מוכן וזמין לצרוך את השירות - הוא נמצא בדיוק במצב שאנחנו- משווקי המוצר, רוצים שהוא יהיה.כמו כן, חשוב לקבוע את המחיר המקסימאלי לקליק על המודעות.נוסף על הכללים הקודמים חשוב לעקוב אחרי הקמפיין – לדעת כמה פעמים המודעה הוצגה, כמה קליקים קיבלה כל מודעה, היכן היא נמצאת, מהי כמות הגולשים אשר השתמשו בשירות או השאירו פרטים באתר והפכו ללקוחות פוטנציאליים או לקוחות קבועים ועוד.
 

פרסום בגוגל - באמצעות קידום אורגני

 קידום אורגני אשר מתבצע בצורה איכותית ומקצועית, יאפשר לבעל האתר להגיע אל המיקומים הראשונים בגוגל. במקרה זה צריכה החברה להשתמש בשיטות ואסטרטגיות אשר יקדמו את האתר ויגרמו לגולשים להתעניין בו , לגלוש בו ולהשתמש בשירותיו.כחלק מהתהליך, תחקור החברה את העסק שלכם – את החזקות, החולשות, הפוטנציאל, תבדוק מי הם המתחרים של העסק, תבדוק אילו מילות מפתח יקדמו את העסק ועוד. בהמשך החברה תסיק מסקנות ותפעל בהתאם.
 
 קידום בגוגל לפי שיטת קידום אתרים אורגני, מתאים לאנשים אשר יכולים להשקיע סכום כסף בכל חודש. התהליך לוקח זמן אך התוצאות עשויות להזניק את העסק ולהוביל להצלחה כלכלית. באמצעות גולן SEO, תוכלו לבצע פרסום בגוגל בכל אחת מהשיטות ולהביא את האתר שלכם אל ההצלחה.
 
 

פרסום בגוגל למקצוענים בלבד

 פרסום ברשת האינטרנט הענפה החל לצבור תאוצה במשך העשור האחרון והפך פופולארי מאוד. בין שיטות הפרסום המרכזיות באינטרנט נפוץ לשמוע בעיקר אודות פרסום בגוגל, שהינו מנוע החיפוש הנפוץ ביותר כיום.
 

איך מתנהל מסע הפרסום בגוגל?

 פרסום בגוגל, נקרא גם בשם "קידום אתרים ממומן". הכוונה היא, שאנחנו משלמים לגוגל על מנת שישווק את העסק שלנו ויפיץ אותו לכמות רבה של גולשים בבת אחת.
 
ביחד עם תוצאות החיפוש הרגילות במנוע החיפוש, מופיעות תוצאות חיפוש ממומנות על רקע ורוד או צהוב. רוב האנשים הנפגשים במודעה או טקסט מושך במיוחד במודעות הממומנות יתפתו להקליק עליהם, והתוצאה תהיה מספר הקלקות רב והגעה מהירה לאתר שלך.
מסע קידום אתרים ממומן באמצעות גוגל, נקרא גם בשם- פרסום בגוגל אדוורדס. גוגל אדוורדס הינה מערכת פרסום מקורית וייחודית של גוגל, הפועלת על שיטת PPC שהיא קיצור של המילים "Pay per click". מה שאומר, שאם בחרתם לפרסם את אתרכם באמצעות קידום אתרים ממומן של גוגל אדוורדס אתם משלמים רק כאשר הגולש הקליק על המודעה שלכם.
 

האם פרסום בגוגל אדוורדס מתאים לכל אחד?

 ראשית, כדאי לדעת שפרסום יעיל בגוגל אדוורדס לוקח בחשבון פרמטרים רבים לחיפוש, קהל יעד, מחיר מקסימאלי להקלקה של משתמש, מספר ימים מקסימאלי בהם קמפיין הפרסום פעיל וכדומה. כשאנו אומרים "קמפיין פרסום" – הכוונה היא לחבילה שלמה שאותה אתם מקבל מרשת גוגל המאפשרת לכם פרסום בסדר גודל עולמי.
במידה ויש לכם עסק קטן שדורש קמפיין ממוקד, מומלץ לא לשלם על חבילה שלמה של גוגל אדוורדס, אלא להשקיע בקמפיין חד פעמי למשך עשרים וארבע שעות. במידה ויש צורך בקמפיין גדול ונרחב יותר, למשל קמפיין פרסום החולש גם על אתרים נוספים ולא רק על רשת החיפוש של גוגל – מומלץ להזמין חבילה שלמה.
 

פרסום בגוגל- golan seo

אילו אפשרויות נוספות קיימות לפרסום במנוע החיפוש גוגל?

 קיימת אפשרות לפרסם את החברה או העסק שלך באמצעות קידום אורגני במנוע החיפוש. קידום אורגני, או בשמו הנוסף SEO הינו קידום האתר על פי מילות מפתח או ביטויים מרכזיים המשולבים בתכני האתר וחוזרים על עצמם מספר פעמים.
במידה והחלטתם לפרסם ולשווק את העסק באמצעות קידום אורגני במנוע החיפוש גוגל, ישנה חשיבות עליונה להעסקת מקדמי אתרים מקצועיים או חברה מתקדמת לקידום אתרים המכירה את ההתנהלות של מנועי החיפוש. גוגל, שהינו מנוע החיפוש המוביל, מתבסס על אלגוריתמים חכמים המזהים את הביטוי או מילות המפתח בתוך מאמרי האתר וכך מדרגים את האתר במקום גבוה מבין תוצאות החיפוש. חשוב להשקיע ולהפקיד את קמפיין הקידום האורגני בידיים טובות ומנוסות, כיוון שיש הרבה מאוד חובבנים בשוק שלא יצליחו לקדם את אתרכם בצורה טובה.
 

 

 

כשאתם בוחרים לפרסם באמצעות מנוע החיפוש גוגל, אתם נהנים מיתרונות רבים. ביניהם:

 פרסום בגוגל הינו אמצעי פרסום נוח וזמין המאפשר לאלפי לקוחות להיחשף לתכני האתר שלכם מדי יום, בקלות ובמהירות.
באמצעות שיטת הקידום הממומן, אתם עוקפים את כל תוצאות החיפוש האורגניות ומופיעים מיד בין הדרוגים הראשונים בגוגל.
ניתן לעצור את פעולת קמפיין הפרסום מהרגע להרגע, עובדה המקנה גמישות רבה באפשרות פרסום ברשת האינטרנט. כמו כן, ניתן להגביר את קצב הפרסום בזמנים בהם נראה שיש צורך בכך.
ניתן לקבל שקיפות מלאה על מספר ההקלקות ואיכותן – קרי, מספר הגולשים שנכנסו והתעניינו באתר שלכם, מאילו אזורים בארץ או בעולם התקבלו הפניות וכדומה.
בחירה בקמפיין פרסום של גוגל מאפשרת לכם לקבל שליטה מלאה על תוכן המודעה וניסוחה.
 
 
 

GOLAN SEO – כדי שהפרסום בגוגל באמת יעבוד.

 פרסום הוא נושא שחשוב לכל עסק, וזהו דבר ידוע לכל. אך כאשר אנו מגיעים לתחום האינטרנט, לא רבים מכירים את כל אפשרויות הפרסום ואת מה שגלום בהן. פרסום בגוגל הוא אחת מדרכי הפרסום היעילות ביותר כיום, וכל בעל עסק שיש לו אתר אינטרנט חייב להקצות משאבים מסוימים לפרסום בגוגל. חברת golan seo קידום אתרים בגוגל מציגה בפניכם את כל הפרטים בנושא פרסום בגוגל.
 

פרסום בגוגל - המשמעות

 גוגל הוא מנוע חיפוש. המטרה העיקרית שלו היא להעניק שירות לגולשים. כל גולש אשר מעוניין במידע כלשהו בנושא מסוים, או מעוניין להגיע לאתר כלשהו ואינו יודע את הכתובת המדויקת שלו, כל גולש שזקוק לאיזשהו מידע ברשת – יכול להיכנס לגוגל, להקיש מילות חיפוש על פי המידע שהוא נזקק לו, ולקבל רשימת של תוצאות שרלוונטיות עבורו. בגלל הנוחות הזו של החיפוש, הפך גוגל לשירות יעיל גם לאתרים אשר מופיעים בו. למעשה, אתר שמופיע בתוצאות החיפוש של גוגל הוא אתר שאנשים ייכנסו אליו, הרבה יותר מאשר אתר שאינו מופיע בתוצאות החיפוש הללו. בנוסף, ככל שהאתר נמצא במקום גבוה יותר ברשימת תוצאות החיפוש, כך גדלים הסיכויים שהגולש אכן ייכנס לאתר, מה שלא יקרה אם האתר יהיה במקום מרוחק מראש הרשימה, לא כל שכן אם לא יופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. כעת, לאחר שהכוח של גוגל לבעלי האתרים מובן, ניתן להבין את החשיבות של פרסום בגוגל, ושל פעולות אשר מאפשרות לאתרים להופיע בראש תוצאות החיפוש הרלוונטיות עבורם בגוגל.

פרסום בגוגל מתחלק לשני סוגים עיקריים. האחד הוא פרסום של ממש, יצירת מודעה אשר מופיעה בהקלדה של מילות חיפוש מסוימות בראש תוצאות החיפוש. הסוג השני הוא קידום אתרים בגוגל, או בשמו המקצועי – קידום אורגני, שמשמעותו יצירת אתר איכותי ל"דעתו" של גוגל, וביצוע של פעולות שונות אשר גורמות לגוגל "להבין" כי מדובר באתר איכותי ורלוונטי לגולשים, ועל ידי כך לקדם את האתר באופן טבעי (אורגני) לראש רשימת תוצאות החיפוש. פרסום בגוגל כפרסום, נעשה באמצעות תשלום לגוגל, ומכונה "קידום ממומן". כאשר אתם מקבלים שירות של קידום אתרים ופרסום בגוגל מחברת GOLAN SEO, אתם מקבלים למעשה מודעה ברורה וכתובה היטב, אשר תופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש במילים הרלוונטיות עבורכם. עבור כל כניסה לאתר דרך המודעה תצטרכו לשלם לגוגל סכום מסוים, ממש כמו שהייתם משלמים עבור שטח פרסום סטנדרטי – אלא שבפרסום בגוגל אתם מגיעים לקהל לקוחות ממוקד מאד של אנשים שמתעניינים באופן פעיל בתחום העיסוק שלכם. פרסום בגוגל יעיל כל זמן שהקידום האורגני עדיין לא נשא פירות. במקביל לפרסום, תבצע עבורכם GOLAN SEO את כל הפעולות הנדרשות על מנת לקדם את האתר באופן טבעי בגוגל – פעולות כמו אופטימיזציה של האתר ושילוב של מילות מפתח במקומות רלוונטיים באתר, עדכון שוטף של האתר, כתיבת תוכן מקצועי שמסייע בקידום ועוד עשרות פעולות רלוונטיות, אשר גורמות לגוגל לזהות את האתר שלכם כאשר איכותי ומקצועי, ולקדם אותו לראש רשימת תוצאות החיפוש. כאשר האתר יגיע למקום טוב ברשימת תוצאות החיפוש, תוכלו להסיר את הפרסום הממומן, ולחסוך בהוצאות עליו – מכיוון שהאתר שלכם כבר נמצא ממילא במקום שממנו מרבית הגולשים ייכנסו לאתר שלכם כבחירה ראשונית.
עם GOLAN SEO, הפרסום בגוגל בהחלט עובד.
 

 

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק