הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
עיצוב אתרים | קידום אתרים בגוגל | golan seo

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים – למה זה כל כך חשוב לאתר שלכם ?


בניית אתרים הפכה להיות חלק בלתי נפרד משיטת השיווק של כל בעל עסק מקצועי. מכיוון שכיום לא ניתן להצליח ללא אתר באינטרנט, הוקמו מגוון חברות אשר עוסקות בקידום אתרים. בכדי לקדם אתר בצורה טובה, צריך המקדם לפעול בכמה מישורים, אחד מהמישורים הללו הינו עיצוב האתר בצורה מרשימה ושיווקית.עיצוב אתרים הינו מקצוע מבוקש ביותר. מעצב אתרים מקצועי ומוכשר יכול לשנות את מראה האתר מהקצה אל הקצה, לכן, חשוב שתקפידו לבחור בחברת קידום אתרים אשר מעסיקה מעצבי אתרים איכותיים.מעצב אתרים מקצועי ידע כיצד לגרום לגולשי האינטרנט להתעניין ולהמשך אל האתר, מדובר על פוטנציאל עצום שכן בכל שעה יוכל האתר להיחשף אל אלפי לקוחות.אתר אינטרנט מושקע ומעוצב אשר משלב בין תוכן איכותי ובין עיצוב מושך, יגרום לגולשים לשהות באתר במשך זמן רב יותר, להתעניין בשירותים או במוצרים השונים שהאתר מספק ובהמשך אף להפוך ללקוחותיו הקבועים.
 

איך לעצב את האתר באופן מעניין, מושך ושיווקי ?


האתר שלכם הוא כרטיס הביקור של העסק שלכם ולכן הוא צריך להביע את סגנונו של העסק, תכניו של העסק וכו' באמצעות תוכן ועיצוב מתאים. כמו כן, האתר צריך להיות שיווקי, רק בצורה זו יהיה ניתן לקם אותו במנועי החיפוש . עיצוב אתרים מקצועי צריך לקחת בחשבון מגוון פרטים כמו: רקע כללי, טקסטים, תמונות, שימוש בצבעים ועוד. באופן כללי, כדאי למעצב לבחור ברקע רגוע ואחיד (רצוי לבחור ברקע בעל צבע בהיר ולא צעקני או זוהר), בצורה זו יוכלו התמונות והטקסטים להיות החלקים הדומיננטיים באתר ולמשוך אל מלא תשומת הלב של הגולשים. כמובן שחשוב לעצב את האתר בהתאם לתקופה.תוכלו להוסיף סרטונים מגוונים, הקפידו ליצור כותרות ראשיות וכותרות משנה, הימנעו ממלל רב מידי אשר ייצור עומס וסרבול בדף ועוד . כמו כן, חשוב ליצור גירויים בדפי האתר. בצורה זו תוכלו לגרום לגולש לרצות להמשיך ולדפדף בתכנים. ככל שישהה הגולש זמן רב יותר באתר, כך יעלו הסיכויים שהוא יזכור את האתר, ישתמש בשירות שהאתר מציע וימליץ על האתר לחבריו.
בכדי להקל על השימוש בשירותי האתר, הקפידו לאפשר יצירת קשר נוחה ומהירה ( תוכלו לעשות זאת באמצעות טופס מילוי פרטים, רישום מספר הטלפון, קישור לעמוד הפייסבוק של האתר, רישום המייל של המקום ועוד).

 

צבע, כותרת, תמונות ומסרים – מהו המסר שאתם מעוניינים להעביר באמצעות האתר ? 


חברה בעלת ניסיון וותק בעיצוב אתרים, קידום אתרים ובניית אתרים תדע כיצד להתאים את האתר ודרכי השיווק של האתר להרגלי הצריכה של הגולשים הפוטנציאליים. באמצעות עיצוב חדשני, מושך ויצירתי יוכל האתר להצליח.באמצעות שילוב באנרים מדליקים אשר מעבירים את המסר, תמונות, כותרות, טפסי הרשמה ובחירה נכונה בצבעים, יוכל האתר שלכם להתמלא באנרגיות ולסחוף את הגולשים.
חשיבותם של הצבעים הינה רבה, הצבע צריך להתאים לקהל היעד – לגיל של הגולשים, למין הגולשים, לאזור המגורים של הגולשים ועוד, הצבע צריך להיות ייחודי, להעביר את המסר של המותג, לפעול גם על ילדים וגם על מבוגרים, להאריך ימים, להיות אופנתי ועוד (כמובן שכל מקרה לגופו), כמו כן חשוב להמשיך לשווק את המוצר באותה צורה במגוון אמצעי המדיה, בצורה זו יוכלו הלקוחות לקשר בין הפרסומות באינטרנט, במגאזין ובין הפרסומות בטלוויזיה (לדוגמא ).
חברה אשר מעסיקה עובדי מקצוע מוכשרים ומנוסים כמו GOLAN SEO תוכל לבנות לכם אתר מרשים, ייחודי ומעניין מבחינת תוכן ומבחינת עיצוב.
עיצוב אתרים
עיצוב אתרים הינו ענף נכבד שמייצג את המראה הכללי של האתר שזה עתה נבנה. יצירת מראה עיצובי ומושך של האתר שבניתם, יוצר רושם ראשוני חיובי על גולשי האתר ומעודד אותם להיעזר בשירותיו בהמשך.
 

דגשים בתחום עיצוב אתרים
 

כשאדם בונה אתר שיופץ ברשת האינטרנט, פרט לצד הטכני של הבנייה – הכולל שילוב קוד מתאים ותכנות האתר, עליו לשים לב לאלמנטים העיצוביים של האתר ולתכניו השונים.
אתר המעוצב בצורה הנעימה לעין, לא עמוס מדי בפריטים המכבידים על המשתמש ועולה במהירות כשהמשתמש רוצה להיכנס אליו ימשוך את המשתמש להיכנס אליו פעמים רבות.כמו כן, במידה והאתר הינו אתר תדמיתי המשווק חברה מסוימת הוא חייב להיות מקורי וייחודי ומתאים לתדמית שרוצים לשדר למשתמשים.
בנוסף, על ידי שימוש באפקטים וצבעים המשדרגים את מראה האתר, בקישורים המוכנסים במקומות המתאימים ובדפי נחיתה המספקים מידע אודות האתר – ניתן להזרים כמות רבה של גולשים אל תוך האתר וליצור תנועה רבה.
 

שלבים בעיצוב אתר

 
ככלל, מומלץ להפקיד את מלאכת עיצוב האתר לחברה המתמחה בעיצוב אתרים או למעצב אתרים מומחה.
לאחר שבחרתם איש מקצוע שתוכלו להסתייע בו לצורך בניית אתרכם, עליכם לוודא שהוא מבצע מספר שלבים חשובים:
 
אפיון האתר – אפיון אתר הינו בעצם יצירת השלד של האתר.
ישנם אנשים המתמחים באפיון אתרים ויוכלו לבנות תכנית לבניית אתרכם, שלב אחרי שלב. לעיתים, ניתן למצוא מאפיין אתר המגיע מתוך החברה העוסקת בעיצוב אתרים.
בשלב האפיון – בונים את השלד של האתר הן מבחינת העיצוב שלו והן מבחינת התכנים.
התאמת האתר לגולש – דברים שישפיעו באופן ישיר על האתר שלכם הינם המכשירים ממנו הגולש יוכל להיכנס אליו. ניתן ליצור אתר שיהיה נגיש רק מהמחשב הביתי, אך אפשרות זו אינה רלוונטית כל כך כיום, היות ופלאפונים חכמים וטאבלטים נהיו לנחלת הכלל.
האפשרות לצפות באתר ממכשירים שונים, היא אפשרות מועדפת, אך תצטרכו לבדוק האם החברה או מעצב האתרים מספקים אותה עבורכם.
התאמת עיצוב האתר לסוג התכנים שבו– על המעצב המקצועי שבחרתם לתאם בין מטרות האתר ורוחו הכללית, לעיצוב שהמשתמש יראה על המסך. לדוגמא: בעת בניית אתר תדמיתי, לא יתאים עיצוב ילדותי המכיל צבעים פסטליים ואפקטים רבים. במקרה כזה, יידרש עיצוב סולידי ומסוגנן.
 

התאמת העיצוב לקהל היעד

 
אחד התפקידים הבולטים שעליו אחראי מעצב אתרים מומחה, הוא התאמת העיצוב לקהל היעד העתיד לבקר באתר. מעצב אתרים העוסק בעיצוב אתרים תדמיתיים בעיקר, חייב לשלב כחלק אינטגרלי מתהליך העיצוב באתריו את סלוגן החברה והלוגו שלה. כמו כן, באתרים תדמיתיים בולט במיוחד הסגנון הסולידי והיוקרתי שלא מפריע לגולש ליהנות מתכני האתר השונים. מעצב אתרים העוסק בעיקר בעיצובי אתרים המיועדים לילדים לעומת זאת, ישתדל ליצור רקעים מגוונים ככל האפשר המכילים צבעים מרהיבים, אנימציות ומשחקים הבנויים בטכנולוגיות מתקדמות. וכך למעשה יעודד את קהל היעד הצעיר לבקר שוב ושוב באותם האתרים.
 

טכניקות מתקדמות בעיצוב אתרים

 
פוטושופ – פוטושופ הינה תוכנה שיוצרה על ידי חברת "אדובי". פוטושופ מאפשרת למעצב האתרים ליצור עיצובים רבים בצורה מתקדמת וחדשנית. התוכנה מאפשרת שילוב אפקטים רבים והטמעתם באתר כגון: אנימציות, תלת ממד, עריכת ווידאו, צבעים שונים ורקעים המסייעים בעיצוב אתרים ועוד. פלאש – תוכנת הפלאש הינה תוכנה מתקדמת וייחודית התורמת צבע ויופי לאתר על ידי שימוש באפקטים ואנימציות המאפשרים למשתמש להיות שותף פעיל בתהליך הגלישה ויוצרים חוויה אינטראקטיבית ומרגשת. שימושים נוספים שניתן למצוא לתוכנה זו הם במשחקים שונים, בפרסומות ובדפי נחיתה המיועדים למטרות קידום אתרים.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק