הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מקדם אתרים- golan seo

מקדם אתרים

מקדם אתרים טוב -  כיצד הוא עובד ?


בעבר היה עולם קידום האתרים פשוט יותר מהיום - אז היה ניתן לפתוח חברת קידום אתרים בגוגל בצורה פשוטה יחסית, להעסיק כותבים ולבצע את כל העבודה מבלי להוציא סכומי כסף גבוהים. כתוצאה משינויים שביצעה חברת גוגל, צריכים מקדמי האתרים לעבוד בצורה קשה ולהשתמש בשיטות מורכבות יותר בכדי להגיע למיקום גבוה בתוצאות מנועי החיפוש. מיקומו של האתר בתוצאות מנועי החיפוש (בעיקר במנוע החיפוש גוגל), הינו קריטי עבור הצלחתו משום ש כ- 98 אחוזים מהגולשים יפנו אל האתרים אשר מופיעים בעמודים הראשונים של תוצאות החיפוש. מקדם אתרים טוב יוכל להשפיע על מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש בגוגל והוא יגרום לאתר להופיע בעמודים הראשונים. נוסף על כך, יקפיד המקדם להישאר מעודכן לגבי כל השינויים אשר מתרחשים בעולם הקידום. בכדי להישאר מעודכן ובכדי לרכוש את כל הידע, הוא יגיע לכנסים של גוגל, ייקח שיעורים בבתי ספר לקידום אתרים, ילמד מניסיונם של מקדמי האתרים המנוסים  ביותר, ילמד מטעויות של מקדמים אחרים ויסיק מסקנות. בצורה זו הוא יכיר את כל הטכניקות, השיטות והתהליכים אשר קיימים בשוק ויספק ללקוחותיו את השירות האיכותי ביותר. כמו כן, יגבה המקדם מחירים הוגנים עבור עבודתו.
גולן מקדם אתרים

מקדם אתרים טוב – מה לא לעשות ?


מקדם טוב יקפיד להעניק ללקוחותיו שירות איכותי והוגן. כמו כן, הוא יקפיד שלא לבצע פעולות לא רצויות.מקדם טוב לא יכתוב מאמרי זבל. מאמרי זבל הינם מאמרים אשר נפסלים באופן מיידי. המאמרים האלו אינם מיטיבים עם האתר. מאמרי זבל עשויים להיות מאמרים בהם מילות המפתח חוזרות ללא היגיון ומשדרות כי הכותב אינו מבין על מה הוא כותב, אינו מחדש לקוראים שום דבר ואינו מעניין. עבודה שכזו עלולה להיפסל. לכן, יקפיד מקדם האתרים לבדוק את הכותבים עמם הוא עובד ולהשתמש בשירותי הכתיבה של כותבים בעלי ניסיון, גם אם הוא צריך לשלם להם יותר.כמו כן, מקדם טוב לא יבטיח ללקוחותיו הבטחות שאינן מציאותיות ונכונות. הבטחות לא אמינות יהיו הבטחות לקבלת תוצאות מהירות, הבטחות לחוסר השקעת מאמצים מצד הלקוח ולקיחת סכומים גבוהים עבורן.מקדם אתרים איכותי יקפיד לערב את הלקוח ולעבוד יחד איתו בכדי לצור תוכן איכותי וממוקד. במידה והלקוח בחר לקדם את האתר שלו באמצעות קידום ממומן, יצטרך מקדם האתרים לעקוב אחר התוצאות, לבדוק אם המילים המקודמות משרתות את המטרה ומביאות לקוחות ולדעת כיצד לפרסם מודעות. נוסף על כך, צריך המקדם לפקח על הלינקים והשתמש רק בלינקים אמינים. מקדם טוב לא יצור יותר משני לינקים למודעה ולא ישלח ביום אחד מספר לינקים מאותו פורום.המידע חייב להיות אמיתי. מידע מזויף לא יתקבל. המערכת החכמה יודעת כיצד לבדוק האם מדובר במידע אמיתי ואיכותי או מזויף ולא אמין.

להישאר מעודכן כל הזמן

מקדם טוב חייב להכיר את עולם הקידום ולהישאר מעודכן בנוגע לכל השינויים אשר חלים בשוק.כמו כן, חשוב שהמקדם יכיר את המתחרים שלו וידע באילו שיטות שיווק לבחור בכדי לספק ללקוחותיו יתרון שיווקי.לאינטרנט ולמנועי החיפוש (בעיקר לגוגל) יש חוקים קפדניים ושפה משלהם. מקדם אתרים חייב להכיר את החומר ולהישאר עם היד על הדופק, רק בצורה זו הוא לא יישאר מאחור וימשיך להצליח לקדם את האתרים. אם אתם מעוניינים לקדם את האתר שלכם בצורה טובה ואיכותית אשר תחזיק מעמד למשך זמן רב,  חשוב שתפנו אל מקדם אתרים איכותי. במידה ותפנו אל חברת   GOLAN  SEO תוכלו להיות בטוחים שמקדם אתרים איכותי מלווה אתכם בתהליך.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק