הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מעצב אתרים | קידום אתרים golan seo

מעצב אתרים

מעצב אתרים
 
בניית אתרים
 
כל אדם אשר מחזיק בבעלותו עסק, ואפילו קטן, מודע לכוח הגדול שיש לעולם האינטרנט בשיווק ופרסום של העסק שלו. היום, בעידן הווירטואלי, אנשים רבים יותר ויותר מעדיפים לערוך חיפוש אחר המוצרים והשירותים שהם זקוקים להם ברשת האינטרנט, במקום ללכת באופן פיזי לחנות רגילה או להתקשר לטלפון של נותני שירות. האינטרנט זמין, נוח וקל לשימוש, והוא מחליף הרבה מאמצעי התקשורת שהיו מקובלים עד היום. לכן, בעלי עסקים רבים דואגים לבנות לעצמם אתר שמתאים לצרכים שלהם. ישנם אתרים אשר נועדו להיות "חלון" לעסק, והם בעצם אתרים קטנים המכילים דף או שניים, ובהם פרטים כלליים על העסק ודרכי התקשרות. לעומתם, ישנם אתרים אשר מכילים מידע מקצועי בתחום העיסוק של העסק, עצות שימושיות לגולשים ושירותים שונים הניתנים דרך האתר, או אפשרות פנייה לעסק דרך האתר. ישנם גם עסקים שעובדים, באופן בלעדי או בנוסף לעסק הפיזי, דרך האתר עצמו. באתרים כאלה ניתן, למשל, לרכוש מוצרים שונים אונליין, להזמין שירותים שונים וכן הלאה.
 
מעצב אתרים
 

אנשים רבים עוסקים בתחומים שונים הקשורים לבנייה של אתרים. אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר העוסקים בבניית אתרים הוא מעצב אתרים. כל אתר אינטרנט חייב להיות מוגש בצורה נאה, ברורה ומושכת את העין, על מנת שהגולשים ייהנו לגלוש באתר ויבינו בקלות כיצד הוא בנוי. מעצב אתרים צריך להכיר את העסק אשר מפעיל את האתר, ולתכנן את עיצוב האתר בהתאמה לעסק, כמו למשל בשילוב הלוגו וצבעי הלוגו, בבחירת סוג הפונט באתר, קישוטים שונים לדפים, עיצוב הכפתורים השונים באתר וכדומה. מעצב אתרים הוא אדם בעל תפקיד חשוב מאד, אף על פי שהעיצוב נדמה לעיתים כחלק שולי מתוך המכלול של בניית אתרים.  לאתר איכותי, אשר מושך אליו גולשים רבים אשר משוטטים באתר זמן רב, דרוש מעצב אתרים מקצועי ואיכותי, אשר מסוגל לעצב את האתר באופן שיזמין את הגולשים לבדוק את האתר לעומק, עיצוב שימשוך את הלקוחות ויעניין אותם.
 

דגשים בעיצוב אתרים

 
מעצב אתרים, כאמור, חייב להיות מקצועי ולהכיר את החוקים השולטים בתחום עיצוב האתרים. חשוב לדעת כי עיצוב אתרים אינו דומה לעיצובים גרפיים אחרים, מאחר שיש בו אלמנטים משמעותיים מאד של קריאות האתר, מראה רלוונטי ועדכני, התאמה שיווקית לצרכים של האתר, ועוד. מעצב אתרים צריך לדעת כיצד לעצב את האתר באופן כזה, שכל גולש יוכל להיכנס לאתר ולחוש שהוא הגיע לאתר מקצועי, איכותי, יעיל ושימושי. ישנם מספר נושאים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעיצוב אתרים, כמו למשל צבעי הטקסט שבאתר – מומלץ מאד לבחור באופציה הפשוטה של שחור על גבי לבן, או להיפך, ולא להשתמש בצבעים אחרים. שימוש בצבעים אחרים, גם אם הם בולטים, מקשים מאד על הקריאה ויוצרים תחושה ילדותית מעט. נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא התאמה של עיצוב האתר, מבחינת גודל הדף וכדומה, לשימוש בסמארטפונים, מכיוון שחלק גדול מאד מן הגולשים כיום עושים זאת דווקא דרך סמארטפונים ולא דרך מחשבים רגילים. אתר שנגיש גם לסמארטפון יהיה אתר שימושי יותר לגולשים, וממילא רווחי יותר לבעליו.
 
GOLAN SEO
 
חברת GOLAN SEO מתמחה בבניית אתרים, עיצוב אתרים וקידום אתרים, ונותנת מענה לכל בעל עסק אשר מעוניין להקים אתר רווחי ושימושי, למן הרגע הראשון ועד לרגע שבו האתר המוגמר והמקצועי מגיע לראש רשימת תוצאות החיפוש במנועי החיפוש. עם GOLAN SEO אתם בידיים בטוחות – ויכולים לדעת בוודאות שהאתר שלכם יהיה שימושי ויעיל, וכי גולשים רבים ייהנו ממנו וממה שיש לעסק שלכם להציע להם.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק