הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
מומחה קידום אתרים - golan seo

מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים גולן למענך

האם ברצונכם להזניק את תנועת הגולשים באתר שלכם כלפי מעלה?
האם אתם חפצים לשווק את בית העסק שלכם בצורה שתגרום לו להיות מוכר ומפורסם בכל העולם כולו?
האם אתם זקוקים לייעוץ בנוגע לבניית אתר המותאם למנועי החיפוש השונים?
במידה ועניתם על שאלות אלו בחיוב – מסתבר שהנכם זקוקים לשירותיו של מומחה לקידום אתרים.
 

מהו מומחה לקידום אתרים?

 
מומחה לקידום אתרים יכול להיות מקדם אתרים יחיד או חברה המתמחה בקידום אתרים. קידום אתרים בגוגל הינו בעצם מידת הקריאות של האתר על ידי מנועי החיפוש השונים.
ניתן למצוא אתרים רבים ומגוונים בשוק שהתוכן שלהם נפלא והינם יפים ומעוצבים, אך גוגל, יאהו ושאר מנועי החיפוש לא ידרגו אותם כראשונים בין תוצאות החיפוש.
על מנת שהאתר שלכם ידורג במקומות הראשונים במנוע החיפוש - הוא צריך לעבור קידום אתרים מקצועי הנעשה על ידי מומחה קידום אתרים.
 

איזה ידע יש ברשות מקדם אתרים מומחה?

מומחה לקידום אתרים הינו אדם בעל ידע מקצועי רב בהתאמת האתר למנועי החיפוש. בלעז מושג זה נקרא: SEO(Search Engine Optimization). התאמת האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי – גוגל , מתבצעת על ידי השתלת מילות מפתח או ביטויים החוזרים על עצמם פעמים רבות באתר. לאחר מכן, גוגל או כל מנוע חיפוש אחר צריך לזהות את מילות המפתח כתואמות לחיפוש, והתוצאה המתקבלת בסוף התהליך הוא שמנוע החיפוש יציג את האתר בין תוצאות החיפוש הראשונות.
מומחה מקצועי לקידום אתרים יסייע לכם לקדם את האתר על ידי בנייתו באופן נכון. בנייה נכונה של אתר אינטרנט באופן שיקדם אותו במהירות מחולקת לכמה שלבים.
 
בשלב הראשוני, מומחה לקידום אתרים יבחן את האתר שברשותכם, יזהה את המעלות שבו שמעלות את ערכו בעיני מנועי החיפוש השונים וכמו כן, יזהה את כתיבת הקוד או תכני האתר הבעייתיים שמפריעים לאתר להיות מדורג גבוה מעל שאר האתרים. לעיתים, ניתן למצוא קישורים שאינם מובילים לשום מקום ש"תוקעים" את קידום האתר, מילות מפתח בעייתיות המוזכרות פעמים רבות מדי או שאינן מוזכרות כלל, פופולאריות רבה מדי של אתרים מתחרים ועוד.
 
בשלב השני, מומחה לקידום אתרים שהינו מקצועי ואיכותי יסייע ללקוחותיו בבניית דפי אינטרנט ייחודיים המתכוננים מראש הן מבחינת הקוד והן מבחינת התכנים על מנת לסייע לקידום האתר, בניית קישורים רלוונטיים לאתר, הכנסת דפי נחיתה שמטרתם לצבור תנועת גולשים רבה, התאמת התוכן למנועי החיפוש השונים וקידום האתר ברשתות החברתיות השונות.
 
כאמור, ניתן לשכור את שירותיו של מקדם אתרים בודד או להיעזר בחברה גדולה המאפשרת קידום אתרים. ברוב המקרים, הבחירה בחברה לקידום אתרים הינה עדיפה משום שלחברות גדולות יש גב כלכלי רחב, אנשי צוות רבים המסייעים בקידום ומוניטין גבוה יותר. לעומת זאת, כשתבחרו באדם שעיסוקו הוא כמקדם אתרים לא תוכלו לדעת כמעט דבר על יכולותיו המקצועיות ועל המוניטין שלו.
כאשר אתם בודקים ומבררים אודות חברה לקידום אתרים המוצעת לכם מתוך אלפי החברות המצויות בשוק, טוב תעשו אם תבררו האם לחברה יש לקוחות מרוצים היכולים להמליץ על קידום מוצלח שנעשה לבתי העסק ולאתרי האינטרנט שלהם.

 

golan seo מומחה קידום אתרים

קידום בלבד אינו מספיק

 
לאחר שהאתר השיג את מטרתו, וקודם להיות בין התוצאות הפותחות של מנועי החיפוש, לא די בזאת. חשוב להמשיך ולתחזק את הקידום שנעשה כדי שמתחרים לא יבואו ויקדמו את אתריהם שלהם לפניכם. ניתן לעשות זאת באמצעות פרסום האתר ברשת האינטרנט, החלפת הקישורים שבו, שכתוב התכנים המצויים באתר ועוד.
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק