הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
חשיבותו של קידום אתרים להצלחת האתר - גולן seo

חשיבותו של קידום אתרים להצלחת האתר - גולן seo

יש לכם אתר אינטרנט? מעוצב ומושך את העין? כדאי שתדעו שאין זה מספיק כלל. על מנת ליצור תנועה גדולה של גולשים, בין אם מדובר על אתר המוכר מוצרים, או בין אם מדובר על אתר המציע שירותים, יש לקדם אותו בהתאם. ללא הקידום הצלחת האתר לא תצליח ותהיה נתונה בספק.
עוד טרם קידום האתר יש למצוא אסטרטגיות שיווקיות. קידום האתר חייב להיות לטווח ארוך ולא רגעי או זמני. אחת המטרות היא, כאשר למשל מדובר על קידום אורגני, היא להביא לכדי כך שהאתר ימוקם גבוה בדפי תוצאות החיפוש. אם נלך קצת הלאה – להיות "ראשון בגוגל" זו מטרה נשגבת מבחינת קידום האתר. אנשים אשר גולשים ברשת, אין להם את הזמן והסבלנות לגלוש לדפי התוצאות המשניים, ולכן כה חשוב להשקיע בקידום האורגני לעבר הדף הראשון. קידום אתרים אורגני, עלותו איננה גבוהה, פשוט יש להפקיד את המלאכה בידי מקדם אתרים מקצועי, כל זאת על מנת להביא לכמה שיותר גולשים לאתרכם. ללא תנועה של גולשים, אין שום חשיבות לאתר. ניתן גם לקדם אתרים באמצעות כתיבת מאמרי תוכן, חלק אינטגראלי ממהלך השיווק.

 

תוכנית אסטרטגית לקידום אתרים

כאשר אנחנו צריכים לקדם אתר, אנחנו חייבים להכין מחקר מילות מפתח מעמיק.
מלבד זאת אנחנו מחויבים לתת את המקסימום ללקוח.
ובשביל זאת נצטרך להקים תוכנית אסטרטגית להצלחת הקידום של האתר.
לא כל אסטרטגיה מתאימה לכל אתר, בדיוק כמו ברפואה.
כל בנאדם עובר בדיקות כאלה ואחרות אשר מותאמות לצרכיו האישיים.
האסטרטגיה יכולה לסייע רבות לקידום ולתרום לאחוזי הצלחה גבוהים.

3 דברים שיגרמו לאתר שלנו להיפגע עם לא נעשה אסטרטגיה נכונה
  1. אתרים תקועים – ברוב המקרים אסטרטגיה שגויה ולא מתוכננת היטב תוביל לאתרים תקועים וחסרי תקווה.
     
  2. קישורים – רבות מדובר על קישורים אשר יכולים להזיק לאתר, אסטרטגיה טובה תמנע את זה כמעט בוודאות.
     
  3. זמנים – ישנם זמנים שנחוץ לעשות דברים עבור קידום האתר שלנו, וישנם זמנים שהדברים הנחוצים והטובים האלה שנעשה רק יקלקלו לנו בהמשך הדרך, כמו הוצאת קישור מסוים בזמן עדכון אגרסיבי של גוגל, ועוד המון סיבות. לכן מומלץ להכין אסטרטגיה לכל נושא השיווק.
     

מה עוד יש מלבד קידום אורגני?

ישנן עוד שיטות רבות לקדם את האתר שלכם מלבד קידום אורגני שכבודו מונח במקומו. ככלל, מהות הקידום האורגני משמעותה כתיבת מאמרים, בניית קישורים ואופטימיזציה על מנת שניתן יהיה בקלות לאתר אותו בגוגל. אולם, כאמור אתרים אפשר לקדם גם בדרכים אחרות. למשל, קידום ממומן במנוע החיפוש גוגל, קידום האתר באמצעות רשתות חברתיות כמו פייסבוק, אפשר גם לקדמו באמצעות נוכחות בפורומים רלוונטיים. חייבת להיות חשיבה שיווקית אסטרטגית לקידום האתר לטווחי זמן ארוכים, הדבר יתרום לקידום האורגני. כפי שניתן להבין, קידום אתרים מורכב מכמה וכמה פרמטרים, ועל מנת לצלוח את המשימה יש לעבוד קשה ולבנות תוכנית שיווקית.
ללא תוכנית שיווקית הצלחת האתר והגשמתו העסקית לעולם לא תצליח.
 
 
 
 

הליך הקידום האורגני

אז כאמור, אין מדובר רק על כתיבת מאמרי תוכן, אופטימיזציה ובניית קישורים. אפשר להקים דף פייסבוק לאתר, מומלץ להקים בלוג, ואפילו הפצת סרטונים ביוטיוב תועיל. כל אלה ישפיעו בעקיפין על הקידום האורגני. חשוב מאוד שהאתר יהיה נגיש עד כמה שיותר לגולשים, הכוונה היא לחוויית המשתמש. וכמובן בעל תכנים מעניינים וקולעים למטרה, לא כאלה שהם ארוכים מידיי, מה שיעייף את הגולש. וכמובן יש לשים לב לעיצוב האתר, הטמעת תמונות וכו'. לסיכום, יש ליצור מכלול שלם של אמצעי שיווק ותוכן, בשילוב מנצח של כל אפיקי הפרסום שהוכחו מועילים יתרמו רבות להצלחת האתר.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
1.
פוסט ממש יפה
02/08/16 18:44
מאת: רותי עיני
אהבתי מאוד את הפוסט ממש מושקע וממש עוזר תודה ענקית
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק