הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
בניית אתרים לעסקים - גולן שיווק מנצח

בניית אתרים לעסקים גולן


 
 
כל בעל עסק המכבד את עצמו בימינו, מדע לכוח שיש לאתרי האינטרנט, ודואג לעצמו לאתר אינטרנט משלו. בניית אתרים לעסקים היא עניין חשוב ומשמעותי, וגם מורכב, וכאשר בונים אתר לעסק יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים. בדיוק לשם כך באה חברת GOLAN SEO, ומציעה לכם שירות בניית אתרים לעסקים, עם כל השירותים הנלווים הנדרשים.

 

בניית אתרים לעסקים – החשיבות

 
עידן האינטרנט חשף אותנו לעולם בעל כוח רב ומשמעותי בתחומים רבים. האינטרנט הוא, במובנים רבים, מעין עולם בפני עצמו, ותחומים שהיו קיימים עד היום באופן פיזי קיימים היום בנוסף גם באופן וירטואלי. תחומי העסקים, הפרסום וכל הנלווה לכך חזקים מאד גם, ואולי אף בעיקר, ברשת האינטרנט. לכן כיום, כל בעל עסק יודע כי על מנת להתפתח ולהחזיק מעמד בשוק העבודה, עליו להשקיע בבניית אתר איכותי ומקצועי, אשר יתלווה לעסק הפיזי. במקרים רבים, אתר האינטרנט אפילו מחליף את העסק הפיזי, והעסק כולו מתנהל אך ורק באופן מקוון. לאור כל זאת, בניית אתרים לעסקים היא, כמובן, בעלת חשיבות גדולה מאד. אולם עצם קיומו של אתר עסקי אינו מספיק – יש צורך באתר מקצועי ואיכותי, אשר ימשוך לקוחות וימנף את העסק. זוהי, בקצרה, תמצית המומחיות של GOLAN SEO.


בניית אתרים לעסקים
 

בניית אתרים לעסקים – איך עושים את זה?

 
בניית אתרים לעסקים היא עניין מורכב, שדורש תכנון ראשוני רב ועבודה קשה. בשלב הראשון של בניית אתרים לעסקים, יש לאפיין את האתר ולהגדיר מהן המטרות שלו. האם האתר מיועד גם למכירה מקוונת של מוצרים, או שהוא אמור להוות רק קשר בין הגולשים לבין העסק? האם האתר יהיה אתר גדול ומורכב, המכיל מידע ושירותים נלווים, או מיני סייט של דף או שניים בלבד המתארים את העסק ואת דרכי ההתקשרות איתו? המאפיינים הללו הם קריטיים לתכנון האתר ובנייתו, ולכן חשוב מאד להתחיל את הבנייה בתכנון שכזה. בחירת סוג האתר היא גם עניין שיווקי, ולכן ברוב המקרים זהו הלקוח אשר מחליט באיזה סוג של אתר הוא מעוניין. עם זאת, חברת GOLAN SEO מציעה ייעוץ מקצועי גם בנושא זה, ומסייעת לבעלי העסקים לראות את היתרונות והחסרונות שקיימים מבחינתם לכל סוג של אתר, על מנת שיוכלו לבחור באופציה הטובה והיעילה ביותר עבורם. בשלב הבא, יש לתכנן ולעצב את המראה החיצוני של האתר. העיצוב של אתרים לעסקים דורש ידע ומומחיות, והוא כולל עיצוב כללי של הדף, עיצוב כפתורים וכרטיסיות, בחירת פונטים מתאימים, ולעיתים גם יצירת לוגו – אם לעסק אין עדיין לוגו או שהוא מעוניין בלוגו חדש. בחברת GOLAN SEO משקיעים רבות בעיצוב של אתרים עסקיים נקיים וברורים, כך שהגולשים ייהנו לגלוש באתר, שהתוכן שבו יהיה קריא עבורם ושיוכלו לגלוש בו בקלות ובנוחות. השלב הבא הוא השלב הטכני, של בניית האתר, התכנות והפיתוח שלו, וכמובן, ההעלאה שלו לרשת האינטרנט. השלב הזה הוא שלב חשוב מאד, מאחר ובתכנות נקבעת גם נוחות הגלישה, מעברים בין דפים וכדומה, וכן יכולות השליטה השונות של בעל העסק על הנעשה באתר. גם כאן, GOLAN SEO מקפידה על יצירת אתרים בעלי ממשק נוח, אשר מתאים הן לבעל העסק עצמו והן לגולשים באתר. השלבים הבאים יהיו עריכת התוכן שיוצג באתר, קידום אתרים וכדומה. חברת GOLAN SEO עושה הכל, על מנת שהאתר יהווה הזדמנות עסקית אמיתית עבור כל לקוח.
 

 
צריכים בניית אתרים לעסקים? פנו כבר עכשיו ל-GOLAN SEO ותקבלו הצעת מחיר מפורטת לבניית אתר מקצועי ואיכותי, מן התכנון ועד לעיצוב, מן הכתיבה ועד לקידום. בהצלחה!
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק