הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
איך קידום אתרים יכול לעזור לעסק שלי? - גולן קידום אתרים

איך קידום אתרים יכול לעזור לעסק שלי? - גולן קידום אתרים

אם אתם עסק, ואין לכם אתר אינטרנט, אתם פשוט לא קיימים וזו עובדה. כך עובד העולם האכזרי שלנו היום. אולם אין זה מספיק לבנות אתר מעוצב, יש לכתוב תוכן בעל ערך, תוכל כזה שהגולשים יעריצו אותכם בזכותו. יש להוביל אותו גם להצלחה בעולם האינטרנטי החדש. המטרה היא להגיע לכמה שיותר לקוחות וליצור תנועה של גולשים בחודש שלם. רק כך תוכלו להוביל את העסק להצלחה משגשגת, ואין זה משנה אם אתם בעלי מקצוע, או אנשי מקצוע אשר מוכרים מוצרים או מציעים שירותים אחרים.

הדרך שלך להפיץ את המסר היא תוכן, הדרך שלך לחשיפה פוטנציאלית היא גוגל.

המטרה של כל עסק היא להיות רווחי ומשגשג. בעל הכנסות חודשיות ויפות. אם הוא לא צובר רווחים חודשיים גבוהים הרי שהוא החטיא את המטרה. אתר אינטרנט הוא לא רק על תקן של כרטיס ביקור, הוא מראה אותך לעולם בצורה אחרת, הוא מאפשר לך ליצור רווח עסקי גדול יותר. יש לייצר לקוחות חדשים על בסיס יומיומי ולשמר את אלה שכבר קיימים. על מנת לעשות זאת, יש לפנות לחברה לקידום אתרים מקצועי, כזאת שתבין בשיווק באינטרנט וקידום אתרים. חברה שתביא לכם תוצאות, חברה שתביא לכך שהאתר שלכם ייצר כמה שיותר לקוחות, והרי זוהי כל המטרה.

כל הלקוחות שלכם נמצאים מעבר לדלת, כולם מחפשים אחר עסקים כמוך, האם אתה בנוי לזה?
מנוע החיפוש גוגל

בימים אלה, הדרכים הנפוצות לקידום אתרים ועסקים ברשת, הן באמצעות מנוע החיפוש גוגל, וגם דף פייסבוק לא יזיק. לרשתות החברתיות משקל רב ועוצמתי, וככל שצוברים יותר לייקים, כך הדבר מועיל לעסק שלכם. מה עוד שדף פייסבוק ניתן ואפילו מומלץ לעדכן על בסיס יומי. גולשים שרוצים מידע, פונים למנוע החיפוש גוגל. חשוב מאוד לפנות לכמה שיותר ערוצי שיווק בשביל להיות בכל מקום, ולבלוט כדי שהמתחרים שלכם לא יבלטו במקומכם. ערוצי שיווק כאלה שיביאו לכם באמת לקוחות, ולא כאלה שסתם ישרפו לכם את הזמן והכסף. יש להביא תנועה רבה לאתר שלכם בשביל לייצר כסף ויחסי המרה גבוהים, בין היתר, אחת המטרות היא להפוך אותם ללקוחות נאמנים.
 

אז איך מקדמים אתר בגוגל? שאלת השאלות!

הקידום הראשון הוא הקידום האורגני, זוהי צורת הקידום הטבעית. (SEO). הגורם האמין על קידום האתר, עליו ליצור אופטימיזציה עבור גוגל. או במילים אחרות לדבר על אותו תדר שגוגל מבין.
בין היתר, מדובר באסטרטגיה שיווקית לטווח הארוך, תיאור מדויק של דפי האתר תוך התייחסות למילות מפתח רלוונטיות. יש לדאוג לבניית קישורים באתר, לבדוק את התכנים מעת לעת, ומידי שבוע או אפילו חודש להוסיף תכנים חדשים. תוכן האתר חייב להתאים במדויק לביטויי המפתח, כך כשהגולשים המחפשים אותו בגוגל,  בסופו של דבר יגיעו לאתר שלכם ולא לאתרים מתחרים.
כמו כן, יש לבדוק את כמות תנועת הגולשים, לנסות להבין מהם מעדיפים, במה בדיוק הם מתעניינים, אלו תכנים באתר עניינו אותם ואילו תכנים לא. אופציה זאת זמינה ושימושית מאוד בגוגל אנליטיקס, בטח כבר שמעתם עליה היא נקראת גולים. (Goals Analytics) שיווק אתר ברשת באופן אורגני, נעשה באמצעות בניית קישורים וכתיבת תכנים. יש לציין, שבניית הקישורים היא הדרך האפקטיבית לקידום האתר כשהמטרה היא להגיע לעבר התוצאות הראשונות בגוגל. בצורה זו ניתן להגיע לתנועה כמה שיותר גדולה וליצור תנועת לקוחות חדשים. תוצאות החיפוש האורגניות, נמצאות מתחת לתוצאות החיפוש הממומנות, והגולשים מעדיפים את התוצאות האורגניות ללא ספק. 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק