קידום עסקים באינטרנט - golan seo

קידום עסקים באינטרנט

 


תחשבו שהאינטרנט זה כמו קניון גדול ועצום, אין סופי כמעט, עם המון פניות, צמתים ומבוכים ודרקונים. ועכשיו תחשבו שיש לכם חנות בקניון הענק הזה , ושאתם צריכים למצוא את הדרך כדי לבלוט, וזה בכל לא פשוט כי אתם נמצאים באותו מקום בו נמצאים עוד אלפי חנויות, סניפי רשתות, תצוגות. מיליון חלונות ראווה, שלטים מהבהבים, המון מבצעים והמון אטרקציות.

 

קידום עסקים באינטרנט זה כמו לחלק פליירים, אבל פי עשר יותר מתוחכם, יותר מיידי ויותר אינטנסיבי. הלי קידום אתה לא קיים !!!כזאת היא רשת האינטרנט. נכון כשאתם גולשים באתר זה או אחר, אתם לא רואים את כל "הקניון" האינטרנט, אבל אתם לחלוטין בורג קטן מאוד בתוך מערכת עצומה של קישורים, הסתעפויות, דפים, אתרים, פורטלים, חנויות מקוונות, אתרי מסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות, פייסבוק ומה לא ?
ויש לכם אתר. אבל השאלה הגדולה הנשאלת היא איך תעשו קידום עסקים באינטרנט לאתר שלכם, או במילים אחרות: איך תקדמו את העסק שלכם באמצעות האתר ? בקניון העצום הזה שכמה שננסה להכביר במילים, לא נצליח לתאר אותו במדויק כי הוא וירטואלי ודיגיטלי ועמוס, וצפוף באופן כזה שרק גוגל יודע מה קורה בו באמת, וגם את גוגל הוא מציף...
קידום עסקים באינטרנט הוא השלב הכי חשוב אחרי בניית האתר. אתר סטטי שלא מושך אליו תנועה של גולשים, שאין בו אחוזי המרה גבוהים (כניסות) ושאין לו לידים (פרטים ליצירת קשר) הוא אתר קורס, ובראש ובראשונה זה משום שלא נעשה לאתר הזה קידום עסקים באינטרנט.
קידום עסקים באינטרנט הוא מחויב מציאות הרשת, כפי שהוא מחויב בקידום חנות פיזית קיימת. גם לחנות פיזית חייבים לעשות קידום אתרים בגוגל, על אחת כמה וכמה חייבים לעסוק קידום עסקים באינטרנט באמצעות קידום כלשהו, משום שאם לא תעשו קידום אתרים לחנות פיזית והיא תיפול כלכלית, זה בדיוק מה שיקרה לאתר העסק או החברה שלכם אם לא תעשו לו קידום עסקים באינטרנט. הוא ייפול ויעלם מהרשת, וזה קורה הרבה יותר מהר ומיידי ממה שאתם חושבים.
 

 

לא מספיק לבנות אתר לעסק. אתר של עסק מנצח הוא זה שעולה גבוה בתוצאות החיפוש ומביא אליך גולשים שהופכים ללקוחות פוטנציאליים !


 

התחרות בין האתרים ברשת מגיעה לשיאים חדשים. כל בעל עסק או חברה משקיע רבות כדי לבנות אתר טוב, ואחר כך הוא צריך להשקיע הרבה, ואפילו הרבה מאוד כדי שהאתר שלו יהיה דינמי, חי ותוסס יחזיק מעמד ויצליח לבלוט ולנצח בתחרות "המשוגעת" כמעט שברשת.
חלק מהרצון העז להצליח ברשת, היא משום שהלקוח, בעל העסק או האתר לא ממש מבין איך הדברים עובדים. שיש לו עסק הוא מחלק פליירים, הוא עושה טלמרקטינג, דיוור ישיר, כל בעל עסק או חברה אמור להבין בשיווק פיזי של חנות קיימת, אבל כדי להבין איך הרשת עובדת, העובדה שהוא איש עסקים ממולח בעל עסק מצליח ושאיפות גדולות, לא תעזור לו משום שכדי להבין איך מתקדמים ברשת צריך לפנות למקדם אתרים שמסוגל, יכול ויש לו הוכחות על הצג, שבעבודה נכונה הוא הצליח למקם גבוה את האתרים שהוא קידם, וצריך לא מעט חוכמה, אטרטגייה ושיווק נכון של אתר כדי לקדם אותו גבוה ברשת.
קידום עסקים באינטרנט אפשר לעשות בשלוש דרכים: קידום אורגני, מאוד יעיל ומאוד חביב על מנוע החיפוש גוגל שנעשה באמצעות הפצת תכנים ברשת של קישורים מתחילים בין אתרים. הקידום השני הוא קידום ממומן של העלאת באנרים או פרסומות ותשלום שלי הקלקה PPC והדרך השלישית לקדם אתר היא בצורה של חדירה לרשתות החברתיות דרך בלוגרים ואנשי שיווק שפונים לקהלי יעד בפורומים וברשתות החברתיות.

כל דרך פרסומית היא טובה, אבל היום מדברים המומחים על כך שדרך קידום עסקים באינטרנט בצורה אורגנית, זו השיטה הכי יעילה והכי טרנדית היום משום שמנוע החיפוש גוגל, שהוא חורץ הגורלות הראשי בתחום קידום עסקים באינטרנט, דרך דירוג האתרים ומכאן מיקומם בשורת החיפוש מאוד אוהב תוכן והוא רוצה אותו טוב, איכותי, רלבנטי, ענייני וכתוב ברמה גבוהה. את גוגל אי אפשר להאכיל בלוקשים, גוגל לא אוהב שמנסים לעבוד עליו ורק הפצת מאמרים איכותיים ומקוריים, והדגש הוא על מקוריים, יוביל את האתר שלך למיקום גבוה, כי היום קידום עסקים באינטרנט, זה תוכן והתוכן הוא המלך !!!     

 

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק