קידום אתרים seo - גולן

קידום אתרים seo

קידום אתרים seo בדרכים לגיטימיות golan seo

התחרות על המקום הראשון בגוגל ובשאר מנועי החיפוש הולכת וגדלה וחברות רבות במשק משקיעות משאבים גדולים על מנת להופיע במקום הראשון או לפחות בחמשת המקומות הראשונים. הסיבה לכך ברורה, ככל שהאתר ממוקם במיקום גבוה יותר בין תוצאות החיפוש הרי הוא זוכה לכניסה גדולה יותר של גולשים וניתן לתרגם את נפח התעבורה הגדול לרווחים כספיים. תחום הקידום של האתרים הולך ומשתכלל ואם בעבר נהגו חברות שונות לבצע קידום אתרים באמצעות טריקים שנועדו לקדם את האתר במהירות הרי כיום הבינו חברות הקידום המקצועיות ובעלי האתרים כי חשוב לקדם את האתר בדרכים לגיטימיות מאחר וקידום האתר נערך לאורך תקופה ממושכת והאלגוריתם של גוגל ושאר מנועי החיפוש יודעים לאתר ניסיונות קידום בדרכים שאינן לגיטימיות והאתר עלול להיענש בשל כך.,
קידום אתרים seo

תוצאות רלוונטיות לגולש

מנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל רואים ערך עליון בהצגת תוצאות חיפוש רלוונטיות ככל הניתן לביטוי אותו מחפש הגולש. מנועי החיפוש אינם מעוניינים כי גולשים יזנחו אותם או יעברו להשתמש במנועי חיפוש אחרים או באפליקציות כאלה ואחרות ולכן הם מקפידים על פיתוח אלגוריתמים שתורם להצגת תוצאות רלוונטיות לערך החיפוש. לכן, חברות קידום אתרים מנסות להתחקות אחרי דרכי הפעולה של האלגוריתמים של מנועי החיפוש ולקדם את האתר בהתאם כך שמלאכית הקידום תהיה אפקטיבית ומנוע החיפוש יעלה את דירוג האתר גבוה ככל הניתן. יש שיטות לגיטימיות רבות לקידום האתר, ביניהן כתיבת טקסטים איכותיים עם ביטויי מפתח נפוצים הרלוונטיים לאתר המקודם, הוספת תיאורים לסרטונים ותמונות ויצירת ערוץ ביו טיוב ו/או הפצת הסרטונים והתמונות ברשתות החברתיות, יצירת קישורים נכנסים איכותיים, אופטימיזציה של האתר מבחינת תוכן ומבנה ועוד.

איכות הקוד והתוכן באתר

קידום אתרים seo מתחיל באופטימיזציה של האתר והשלב הראשון בו מתמקדת חברת הקידום הוא איכות הקוד והתוכן של האתר המקודם. למעשה, גוגול ושאר מנועי החיפוש מעודדים שיטה זו מאחר והיא משפרת את איכות התוצאות שמנועי החיפוש מציגים לגולשים. בנוסף, כדאי לדעת כי מנועי החיפוש בודקים את זמני השהייה של הגולשים באתר, תדירות הכניסה לאתר דרך מנוע החיפוש, מהירות טעינת האתר ופרמטרים נוספים שנועדו לדירוג האתר במנוע החיפוש. 
 
כותב המאמר - golan seo קידום אתרים בגוגל
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק