קידום אתרים מחיר איך נקבע? - גולן שיווק אתרים מנצח!

קידום אתרים מחיר איך נקבע?

קידום אתרים נועד להציב את האתר שלכם בדף הראשון של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש וגבוה ככל הניתן עם העדפה ברורה להגיע למקום הראשון. 

 

קידום אתרים מחיר ממוצע בשוק

בישראל נחשב מנוע החיפוש גוגל לפופולארי ביותר ולכן מאמצי הקידום של האתר מתמקדים בגוגל אך גם במנועי חיפוש אחרים. כדאי לדעת כי העלויות של קידום האתרים משתנות בין החברות ולכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף וחברות קידום רבות מציעות חבילות קידום במחירים שונים ובהתאמה לצרכי הלקוח. יש להבדיל בין קידום אתרים אורגני וממומן מאחר וקידום אורגני נמשך לאורך מספר חודשים, לרוב חצי שנה, עד שמקבלים את התוצאה המבוקשת בעוד קידום אתרים ממומן מביא לתוצאות מהירות אך לרוב משתמשים בו רק כחלק מאמצי הקידום הכלליים של האתר.
 

golan seo קידום אתרים מחיר

מחיר קידום אתרים בשוק

כדי לדעת האם יש לשירות קידום אתרים מחיר קבוע חשוב להבין כי יש מספר טכניקות לקידום אתרים והמחיר של הקידום משתנה בהתאם לפרמטרים רבים כגון גודל ונפח האתר, מטרות הקידום, תחום הפעילות בו עוסק האתר, כמות העבודה הנדרשת לקדם את האתר ולבצע אופטימיזציה לקוד ולתוכן הקיים, מיקום האתר הנוכחי, מספר ביטויי המפתח שיש לקדם, רמת התחרות בתחום העיסוק של האתר ועוד. בנוסף, משפיעים גם ניסיון ומקצועיות חברת קידום האתרים. לכן, אין לשירותי קידום אתרים מחיר קבוע אלא יש להתאים את המחיר על פי הפרמטרים השונים ומשך הזמן. 
 

רמת התחרות והשפעתה על מחיר הקידום

המחיר של קידום אתר ברמת תחרות נמוכה נמוך משמעותית בהשוואה לקידום אתר ברמת תחרות גבוהה מאחר והעבודה הנדרשת שונה בהרכבה ובמורכבותה. אתרים הנמצאים ברמת תחרות גבוהה הם לרוב אתרים ופורטלים גדולים כמו חנויות אינטרנט, פורטלים בתחומים שונים ואתרים של חברות המתחרות על מוצרים או שירותים מבוקשים. לפיכך, לפני שבוחרים חברת קידום חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על מנת להבין מה מציעה חברת הקידום וכדאי לקבל המלצות אודותיה. כמו כן, מאחר ואין בתחום של קידום אתרים מחיר שוק קבוע כדאי לפנות לכמה חברות קידום מקצועיות, להשוות מחירים, להתרשם מהניסיון המקצועי ומרת השירות ללקוח. 
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק