קידום אתרים - כמה זה עולה לנו?

קידום אתרים - כמה זה עולה לנו?


קידום אתרים בכללותו הוא תחום בעל קשת רחבה מאד, ולא ניתן להצביע באופן מדויק על שירות או מוצר ספציפי שלפי ניתן לתת מחיר ספציפי. שילוב של מגון פעולות ותחומים קיימים בקידום אתרים , מה גם שברוב המקרים אותו מבקש השירות אינו מודע עבור אילו פעולות או שירותים בתחום קידום האתרים הוא משלם, כך למשל אם הוא מעוניין בקידום אורגני הרי שלרוב מדובר בגורם חיצוני כלומר מנוע חיפוש.
נכון שזה נשמע מסובך ובדיוק בשל כך מומלץ לפנות אל מקדם אתרים מבין ומקצועי שבקיא בתחום זה ויודע לזהות קשיים או הזדמנויות ובכך לקדם את האתר בצורה יעילה ומקצועית.

 

בכל זאת איך יודעים כמה משלמים לקידום אתרים בגוגל?

ובכן מדובר במספר פרמטרים שחשוב לשים לב אליהם על מנת לקדם את האתר בצורה יעילה ומקצועית:
 

מי הוא מקדם האתרים?- כמו שכל אדם הוא שונה מחברו , נכון הדבר גם לגבי מקדם האתרים, ישנם מקדמי אתרים שמגיעים מעולם המכירות ויודעים בסופו של יום לסגור עסקה ולהביא את הכסף, ולעומתם יש מקדמי אתרים שמבצעים את העבודה בצורה שקטה יותר אבל בהחלט בעלי יכולות וביצועים טובים לקידום האתר. אך מכיוון שהשוק רווי ומלא בחברות קידום שונות, מקדם האתרים צריך להיות גם איש מכירות, גם בעם ידע נרחב בתחום, עם רצון ותשוקה גדולה למקצוע וידע בתחום.

 
מקצועיות-  זה הא' ,ב' של קידום אתרים נכון, חשוב מאד שאותו מקדם יהיה מקצועי ומה זה אומר מקצועי? מבין כיצד הדברים עובדים, בקיא בתחום אם זה מתוך ניסיון או אם זה מתוך לימודים בתחום, תוצאות מוכחות בשטח (קידם עבור לקוח מסוים אתר האם הלקוח מרוצה, רואה תוצאות וכן הלאה) , מבטא בשקיפות מלאה את עבודתו ועובד בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומעדכן על כל פעילות שבוצעה. מקדם האתרים משכלל ומחשב את עבודת הקידום ובכך מספק ללקוח מחיר שיתאים לאפיון האתר שלו.
 
משאבים של הלקוח- בסופו של דבר הלקוח הוא זה שקובע את התקציב שהוא יכול, רוצה מעוניין להוציא על קידום האתר שלו ולכן לפי תקציב זה על מקדם האתרים יש לפעול בהתאם  ולמצוא את הקידום המתאים ביותר לסך התקציב שיש לרשותו. זה יכול לנוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים לקידום בחודש.
 
הוצאות שוטפות- לכל בית עסק יש לו הוצאות שוטפות כשלעצמו אם מדובר במשרד אז זה כולל שכירות, חשמל, מים, טלפון, מיסים וכן הלאה. לכן כאשר מקבלים מחיר עבור קידום יש לכלול גם את ההוצאות השוטפות.
 
לקוחות מגוונים- כמו שכבר נאמר שלא כולם אותו דבר, כך גם הלקוחות עצמם, ישנם לקוחות שכאשר מפקידים בידיו של מקדם האתרים סכום כסף (שלא תמיד עשיר במיוחד) מרשים לעצמם "לברר" ולפעמים יותר מידי כיצד האתר מתקדם, זה חשוב להיות ערניים ולפקח על קידום האתר אבל אם נבחר מקדם כזה או אחר חשוב שהוא יבצע את העבודה ללא הפרעות מיותרות, יחד עם זאת ובאותה נשימה יש לקוחות שמפקידים סכומים אחרים ואף גבוהים יותר והם פשוט סומכים על מקדם האתר שיעשה את עבודתו נאמנה.
 

קידום אתרים כמה זה עולה לנו?חברת קידום שיודעת לאן הכסף שלך הולך- גולן קידום אתרים

נכון שאין סכום ספציפי ומוגדר מראש לקידום אתרים, בשביל זה יש חברת אתרים מקצועית שיודעת להתאים את אופן הקידום, ממומן, אורגני, מובייל, שילוב של מילות מפתח נכונות, קישורים בהתאמה ועוד. ובכך לקדם במלא העוצמה את האתר . חברת גולן קידום אתרים  מזהה באופן מיידי את הצורך של הלקוח ויחד איתו בונה בצורה קפדנית ויעילה את אופן הקידום. אל תתפשרו על פחות מידי. התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 

 
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק