קידום אתרים בבני ברק - גולן שיווק אתרים

קידום אתרים בבני ברק - גולן שיווק אתרים

 

 

קידום אתרים אורגני הוא מאחד הפעולות השכיחות ביותר בתחום קידום האתרים, כיום יש המון בתי עסק, ולקוחות שרוצים לקדם את עצמם בצורה טובה וטבעית.
 

טעיות שיכולות לסכן את קידום האתר שלך


אבל כדי שקידום אורגני אכן יפיק תועלת ויביא את הבשורה כך שיגיע ליעד ולגולשים רלוונטיים לא פעם אנו נתקלים בטעויות- שלא תמיד במכוון עושים אותם אלא פשוט לא מודעים לכך. יש לציין כי תהליך קידום אורגני הוא דורש המון סבלנות, הקפדה על פרמטרים מסוימים וכמובן מקצועיות. כאשר חלק מהפרמטרים הללו לא נכללים בתוך כל המכלול הזה – יש טיפה בעיה שיכולה אפילו לסכן את האתר ולדחוק אותו לפינה.
 

הטעויות שיכולות לקרות במהלך קידום שכזה הם:

 
לשנות תוכן על דעת עצמכם- מבלי חלילה לגרוע מיכולת הכתיבה שלכם ואנו סבורים שהיא טובה פלוס, במקרים כמו קידום אתרים אורגני חשוב מאד לשמור על תבנית מסוימת ולהתחשב בנתוני ה SEO על מנת שאכם האתר יקודם כמו שצריך ובהתאם לפרמטרים שגוגל מציג. יחד עם זאת חשוב מאד לגוון במיוחד כאשר מדובר במוצר, שירות או מידע חדש שאתם רוצים לחלוק עם הלקוחות שלכם. גם כשאר השינוי הוא מזערי נניח תיקון פסקה או הוספת פסקה למאמר קיים יש לעשות זאת בצורה מבוקרת ונכונה ולכן על שינוי בתוכן חשוב מאד ליידע את חברת הקידום על מנת שהיא תוכל לסדר זאת בצורה מקצועית שבסופו של דבר התוכן החדש יעלה, והדף לא יידחק לחיפושים האחרונים.
 
למחוק עמודים לא רלוונטיים- במידה ואם אתם בעלי עסק של מכירת מוצרים וודאי אתם יודעים כי לעיתים מוצרים פשוט אוזלים , או חסרים במלאי, או אפילו הוחלט להחליף מוצרים בחדשים. ולכן הפעולה הטבעית היא פשוט למחוק אותם ובכן פה יש בעיה ומדוע? כיוון שאם מוחקים דף מכל סיבה שהיא יש לקחת בחשבון כי אותו דף כבר עבר אופטימיזציה, יכול להיות בכלל שהתוכן המוצג בדף מושתת על מילות מפתח חשובות וכאשר מוחקים את הדף כל האתר משתבש, לכן גם אם המוצר, אזל, כבר לא רלוונטי או כל דבר אחר חשוב מאד לעשות זאת בצורה שקולה ומבוקרת. ברגע שמוחקים דף בצורה לא נכונה תוצאות החיפוש ישתבשו ואפילו מיקום האתר יכול להינזק מכך. לכן חשוב מאד לפנות לחברת קידום מקצועית שתדע לבצע פעולות אלו בצורה נכונה.
 
כולם רוצים להיות במקום הראשון אבל!-  אחד מ" החלומות" של כל בעל עסק זה שהאתר שלו יופיע בין המקומות הראשונים במנועי החיפוש ברשת , הכל טוב ויפה אך מיקום ראשון במנוע החיפוש לא יכול להעיד על טיב העסק, כלומר השאיפה להיות במקום הראשון לא תמיד תניב תוצאות אם בית העסק אינו עומד בציפיות הלקוחות שלו, ולכן חשוב מאד גם להשקיע באופן השיווק של האתר, לגרום ללקוחות באמת להגיע לאתר ולרכוש את המוצר או השירות- רק כך נמדד עסק מצליח. 
 

גולן קידום אתרים בבני ברק
 

גולן קידום אתרים בבני ברק

 
כל אלו רק חלק קטן מטעויות נפוצות שנעשות במהלך קידום אורגני לאתרים, יחד עם זאת כאשר בוחרים בחברת קידום מקצועית כמו גולן קידום אתרים בבני ברק טעויות כאלו לא יקרו כיוון שמדובר בחברת קידום מקצועית, שיודעת בדיוק כיצד לקדם ולהפיק ללקוחות את הקידום הנכון והמתאים לה אופן אישי. החברה היא לא רק מקדמת אתרים אלא ממש יוצרת קשר אישי עם הלקוח ומאפשרת לו להתייעץ, לשאול ולהבין יותר לעומק את נושא הקידום בכללותו , כך הלקוח מרגיש הרבה יותר שותף בעשייה ויודע על מה מדובר, מלבד זאת על כל פעולה, שינוי שמיועד להיות באתר הלקוח יעודכן ויידע בדיוק על מה מדובר.
חברת קידום היא כזו שפותרת דילמות בתחום הקידום ויודעת לשים את האצבע על הקידום המתאים ביותר.

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק