קידום אתרים באנגלית - golan seo

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים באנגלית- גם אם אתה ברשת הישראלית !


בעלי עסק או חברה רבים,מתלבטים אם להקים אתר אינטרנט באנגלית או בעברית והאם לעשות להם קידום אתרים באנגלית, והאמת היא שזאת סוגיה לא פשוטה. מה שצריך לקבוע באיזו שפה יהיה האתר שלך, זה מיהם הלקוחות שלך ? אם רובם ישראלים אז אתה צריך אתר בעברית ? ואם אתה פונה גם לתיירים או לצרכנים שהם דוברי אנגלית, ברור שהאתר שלך צריך להיות כתוב באנגלית, ויתכן שאתה אף זקוק לקידום אתרים באנגלית.
יש הרבה מאוד אתרים ישראלים שבחרו לכתוב את התוכן שלהם באנגלית משום שהם מכוונים לא רק לגולשים הישראלים, אלא גם לגולשים מזדמנים שצריכים את השירות שלהם והם לא דוברי עברית והם יכולים לקבל את המידע על האתרים האלה רק בשפה בינלאומית כמו אנגלית.


קידום אתרים באנגלית
לאתרים שנותנים שירותים לתיירים או שמשווקים מוצרים מקוריים כדאי מאוד לעשות גם אתר באנגלית ולעשות לו קידום אתרים באנגלית, כי ככה זה בשיווק !!!כך למשל יש הרבה מאוד אתרים של אולמות אירועים שיש להם תוכן גם באנגלית כי הרבה פעמים מי שזקוק להם דווקא זה גם תושבי חוץ שרוצים להגיע הארץ ולערוך אירוע.
יש הרבה מאוד צלמי סרטים ישראלים שהאתר שלהם כתוב באנגלית ומשדר רוח של חו"ל וזה נכון להם, משום שהרבה פעמים מי שצריך אותם זה כל מיני חברות הסרטה שמגיעות לארץ ורוצות תגבור של אנשי מקצוע, וגם משום שאתר באנגלית עושה רושם של בינלאומי וכל צלם לא כל כך רוצה להיות מקומי וחולם להיות בינלאומי.
אתרים נוספים שכתובים באנגלית הם אלה שנותנים שירותים לתיירים כגון ביטוח רפואי, בתי מלון כמובן וכו' וכו' שיש להם גם חומר בעברית וגם חומר באנגלית.

 

קידום אתרים באנגלית זו עבודת נמלים, אבל בסופו של דבר היא יכולה להשתלם ובגדול. זו חשיפה אדירה והזדמנות לפרוץ לשווקים בחו"ל !!! 
אבל קידום אתרים באנגלית עבור בתי עסק וחברות רבות, ההזדמנות שלך לקפוץ עם העסק שלך ולהיחשף בחו"ל. אבל אז אתה צריך לקחת בחשבון שאתה מתעסק ברשת של גוגל העולמית ומדובר על מיליון אתרים בקירוב, וזה קשה מאוד אבל בהחלט אפשרי לעשות גם קידום אתרים באנגלית.
כתיבת אתר באנגלית וקידומו ברשת העולמית עשויים לחשוף אותך ואת המותג שלך בפני גולשים רבים וטובים שלא דוברים עברית ושיתכן מאוד שחלקם יהפכו לקהלי יעד פוטנציאליים שלך. זה בעיקר טוב כאמור לחברות ובתי עסק שמעניקות שירותים או מוצרים ייחודיים לתיירים, וזה גם טוב עבור ניסיון של חדירה לשווקים אחרים אם יש לך מוצר בלעדי, פטנט או פיתוח מקורי שאתה חושב שעשויים להזדקק לו בגם בחו"ל ואתה רוצה לכוון לקהלי יעד מסוימים והם כמובן לא חייבים להיות דוברי עברית.
אבל צריך לקחת בחשבון שקידום של אתרים באנגלית בגוגל העולמית וגם במנוע החיפוש BING זו עבודת נמלים שבסופו של דבר עשויה להניב תוצאות, אבל מה שמתאים לעבודת קידום כזו זה קידום אורגני שלאט לאט, כמו כל תהליך ארוך ומורכב יחדור למודעות, יצליח למשוך את קהלי היעד, ישווק את עצמו ויתחיל לבלוט, והדבר הזה הוא לא מיידי, אין לו תוצאות מיידיות וזה יכול לקחת זמן וצריך הרבה אורך רוח וסבלנות בשביל זה. 
קידום אתרים באנגלית נעשה כאמור ב- BING.COM וב- GOGLE.COM כאשר צריך לקחת בחשבון כמובן שמדובר בהימור גדול מאוד, ברשת המוצפת באלפי אתרים מאוד אטרקטיביים, מאוד תכניים, מאוד משוכללים ומאוד בולטים. זה עדיין לא אומר שהאתר שלך לא יצליח להגיע למיקום גבוה, זה אומר שכדי לעשות קידום אתרים באנגלית אתה חייב איש מקצוע שמבין את הרשת האנגלית, מבין את פסיכולוגיית הגולשים ברשת ושאתה תוכל לתת לו בכפית את מה שבדיוק מתחשק לו לאכול ברגע הנכון, בזמן הנכון ובמילים הנכונות.

דף הבית

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק