קידום אורגני מחיר - golan seo

קידום אורגני מחיר - גולן שיווק מנצח

 

בשנים האחרונות מרבית מבעלי האתרים למדו מונחים חדשים בתחום של קידום אתרים כמו קידום אורגני, SEO, אדוורדס וכד'. 

 

האם יש לשירות קידום אורגני מחיר קבוע?

אם בעבר עסקים רבים הסתפקו בבניית אתר אינטרנט מרשים עם גרפיקה יפה ותוכן אודות החברה ושירותיה הרי כיום לא ניתן להסתפק בכך ויש תחרות בקרב בעלי האתרים מי מגיע לעמוד הראשון בגוגל ובמיוחד מי עומד בראש תוצאות החיפוש, במקום הראשון. למיקום בתוצאות החיפוש חשיבות גבוהה מאחר ולפי הסטטיסטיקה החברה אשר ממוקמת בראש התוצאות זוכה לנפח התעבורה הגדול ביותר והיא יכולה לממש זאת לתוצאות עסקיות כמו הגדלת הכנסות וגידול מספר הלקוחות של העסק. לכן, חברת רבות משקיעות את מיטב כספן ופונות לחברות הקידום המקצועיות ונשאלת השאלה האם יש לשירות קידום אורגני מחיר קבוע או שהמחיר משתנה בין החברות.

golan seo קידום אורגני מחיר

החזר השקעה ROI

בעלי האתרים אינם חוששים להשקיע כסף רב בקידום האתר שלהם אך הם בוחנים את התוצאות לפי הנוסחה של ROI, כלומר, החזר השקעה בבחינת הוצאה מול הכנסה. כאשר בעלי האתר רואים גידול בהכנסות וברווחים הרי מוכנים להשקיע כסף בקידום האתר ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית ומנוסה ויש להיערך לקראת קידום האתר נכונה גם בעסק על מנת לטפל בלידים במהירות וביעילות. כדאי לדעת כי נכון להיום אין לשירותי קידום אורגני מחיר קבוע מאחר והמחיר נקבע על סמך פרמטרים רבים כמו תקופת הקידום, וכאן ראוי לציין כי קידום אתרים אורגני נמשך מספר חודשים, לפחות 6 חודשים ורק אחרי 3-4 חודשים מתחילים לראות תוצאות. כמו כן, המחיר נקבע לפי מיקום נוכחי של האתר, אתר קיים או חדש, סוג האתר (פורטל, אתר תדמית, חנות מקוונת וכיוצא בזה), כמות העבודה שיש להשקיע באופטימיזציה של האתר ובהתאמת הקוד והתוכן למנועי החיפוש וכדומה.
 

עבודה שוטפת

 

מיקום בעמוד הראשון, לרבות במקום הראשון של תוצאות החיפוש, הינו חשוב וקריטי אך עבודת הקידום לא מכולם אינה מסתיימת ויש לדאוג באופן קבוע לקידום האתר, להרחיב את חקר מילות המפתח, להעשיר את התוכן ולבצע פעולות נוספות על מנת לשמור על המקום הראשון ולהגביר את תעבורת הגולשים לאתר, לכן, חברות הקידום נוהגות להציע חבילות קידום במחירים שונים. 

 

 

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק