מחירון קידום אתרים - golan seo

מחירון קידום אתרים

מחירון קידום אתרים- הקידום הזול שעולה בסוף ביוקר !

 
קידום אתרים נכנס לקטגוריית נותני השירותים, שקשה מאוד לאמוד את מחירם. מה שקובע הן התוצאות והן צריכות להתמקם מאוד גבוה ולאורך זמן. אם זה מה שתקבל- סימן שהגעת למקדם אתרים מקצועי !
כמו בהרבה מאוד תחומים, גם תחום קידום האתרים הפך לתחום פרוץ, ולעיתים כל מי ששיחק קצת פלייסטיישן והצליח לתקן את המחשב שלו, חושב שהוא כבר מומחה עולמי לרשת, ובן יום הופך למקדם אתרים.
האבחנה בין מקדמי אתרים מקצועיים לבין חובבניים, לא קשורה בהיקף ובכמות העובדים בחברת קידום אתרים, גם לא בעיצוב המפואר של המשרדים שלהם וגם לא בדיבורים חלקלקים שמציעים לך קידום בעמוד הראשון בגוגל בזמן שיא. העובדה היחידה שעשויה לגרום לך להבין שאתה עובד עם מקצוענים- היא המיקום של האתר שלך בתוצאות החיפוש בגוגל.
מחירון של קידום אתרים מדבר על סכומים קטנים וגדולים ונע בין 500 ₪ לקידום של ביטוי אחד ועד ל-5,000 ₪ לקידום של ביטוי תחרותי קשה.
עבור קידום אתרים תוכל לשלם מ-700-7,000 ₪ וזה תלוי ברמת התחרויות של ביטויי המפתח שלך, ובאיכות העבודה שתקבל.
ביטויי מפתח לצורך העניין, הם המילים שמנוע החיפוש גוגל, מפנה באמצעותן גולשים לאתר שלך.
קידום של אתר תדמית יכול לנוע בין 1,000 ל- 6,000 ₪, חנות אלקטרונית כ-3,000 ₪ , אבל כל זה איננו משנה, אלא רק התוצאה.
כמו בכל מקצוע יש את החובבנים ויש את המקצועיים ולהם צריך לשלם יותר. על עבודה חובבנית משלמים פחות, אבל על הנזק שחברת קידום חובבנית עלולה לעשות לך אתה תשלם בסופו של דבר הרבה מאוד.
משום כך רצוי מאוד לכל בעל אתר לעסוק או חברה  לבדוק את רמת האמינות והמקצועיות של חברה קידום אתרים אליה הוא פונה ולבקש מהם גם לראות המלצות ותוצאות בשורת החיפוש בגוגל. 
לבעל עסק בינוני או קטן מומלץ לפנות לחברת קידום אתרים בינונית או קטנה, או למקדם אתרים פרילנסר, שייתן לכם ולאתר שלכם את כל תשומת הלב, ולא תצטרכו לחכות בתור ארוך של לקוחות שמחכים ומחכים לקידום, והקידום לא בא...
לכל מקדם אתרים יש מחירון קידום אתרים שמתבסס על היכולת שלו, המקצועיות שלו והתוצאות שהוא אמור להביא לך. קידום אתר תדמית אינו דומה לקידום חנות וירטואלית, וקידום אתר לעסק טכני, אינו דומה ברמת הקידום שלו לקידום של חברת כח אדם, ולכן על מקדם האתרים לזהות מהו פוטנציאל הקידום של כל עסק ולבסס את הקידום על המהות של העסק, הפעילות שלו, קהלי היעד אליהם הוא מכוון ועוד.
לפני שאתם מתקשרים עם חברת קידום אתרים רצוי לגבש יחד יעדים, לתאם ציפיות ולהסביר ללקוח טוב טוב, איזה קידום הוא הולך לקבל, כמה זמן זה אמור לקחת, ולאילו תוצאות הוא אמור לשאוף.
פרסום, כל פרסום לוקח זמן שלא לדבר על קידום ברשת צפופה של מאות אלפי אתרים שכל אחד מהם רוצה להיות ראשון, בולט ולהניע אליו את הגולשים. משום כך מקדם טוב הוא זה שלא מציע לכם ישר את העמוד הראשון, אלא מסביר לכם שכמו בכל דבר בחיים יש תהליך ויש דרך והסבלנות משתלמת. אבל קידום הוא תהליך שיש לו דרך לעשות, והם צריכים לאפשר לו לעשות את הדרך הזו.
בדרך כלל ניתן לעשות קידום אתרים עם כ-15-30 ביטויי מפתח שונים שנגזרים מהפעילות של החברה ומהאופן בו הגולש אמור לחפש מידע או מוצר שיש להם וכך להגיע לאתר שלהם. ביטויי המפתח אמורים לעבור בדיקת תחרותיות, ורק מקדם אתרים טוב, שלא שולף מחירון קידום אתרים מהשרוול, יוכל להעריך בכמה זמן ובאיזה עלות תסתכם עבודת הקידום.
לחברה קטנה או בינונית אנו מציעים לפנות למקדם אתרים פרילנסר או בעל חברת קידום אתרים בסדר גודל קטן עד בינוני, שיוכל להקדיש את מלוא תשומת הלב, היצירתיות, השאפתנות וההתמקדות שלו בהובלת הלקוח לקידום מנצח.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק