בניית אתרים בוורדפרס - גולן קידום אתרים

בניית אתרים בוורדפרס - גולן קידום אתרים

בניית אתרים – מדוע להסתפק בהקמת אתר בלבד
 
לא מעט בעלי מקצוע ובעלי עסקים אומרים לעצמם "אנחנו צריכים להקים אתר בשביל שאנשים יוכלו למצוא אותנו באינטרנט" אך אחרי שהם מקימים אתר הם לא עושים איתו שום דבר, וכאן הטעות הגדולה שלהם.
בניית אתרים ולא משנה מאיזה סוג, איננה משנה דבר אם לא עובדים על קידומם בגוגל, קידום אורגני או קידום ממומן. בניית אתרים בלי תהליך קידום זה כמו לרכוש שחקנים לקבוצת כדורגל בלי קשר לתפקידים שלהם על המגרש, זה לא מספק ולא מביא תוצאות, אם זה כן מביא תוצאות אז בדרך כלל שליליות.
תהליך של בניית אתרים, מזה שנים רבות, מתבצע באופן כזה שלוקח ברצינות את הרעיון של קידום. כלומר, כאשר בונים אתר אינטרנט ולא משנה אם זה אתר מכירות, אתר תדמית, אתר חדשות או כל אתר אחר, הרי שהוא לוקח בחשבון שבהמשך הדרך יהיה צורך לבצע קידום בגוגל, ועל כן המערכת שנבנית מתבססת כבר על הרעיון שאחרי שנסיים את הליך הבנייה נגיע למצב של קידום האתר. אתר שלא נבנה בצורה כזו, נבנה בצורה לא חכמה שיהיה מאוד קשה בהמשך הדרך לקדם אותו כמו שצריך.

 

על החשיבות של קידום אתרים

בשביל להסביר מדוע קידום אתרים הוא דבר משמעותי לכל אתר, לא צריך ללכת רחוק מדי. קידום אתרים משפיע על המיקום של האתר בגוגל. מאחר וגוגל הוא מנוע החיפוש מספר אחד ולמעשה כמעט היחידי בשטח כיום, אז בעצם אפשר לומר שמנוע החיפוש של גוגל הוא לוח פרסומות עליו אנחנו יכולים לפרסם את האתר שלנו, ככל שנקפיד על קידום חכם ומדויק יותר, כך נהנה מדירוג גבוה יותר בגוגל, קרי מפרסום בחשיפה גבוהה יותר.
קידום אתרים בצורה חכמה, מאפשרת לנו להגדיל את כמות הגולשים שנכנסים לאתר. מאחר והמטרה שלנו, בסופו של דבר, היא להביא כמה שיותר גולשים לאתר ולא רק להיות בעלי אתר אינטרנט, אז אפשר להבין מדוע אנחנו לא נסתפק רק בפנייה אל חברת בניית אתרים אלא גם נקיים הליך מסודר של קידום האתר.

 

כיצד בונים אתר אשר יקודם בצורה נכונה

כמו שציינו קודם לכן, כאשר אנחנו בונים אתר אינטרנט היום, אנחנו בדרך כלל מכניסים לתוכו כבר בהליך הבנייה את כל הכללים של קידום אתרים, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. מה זה אומר?
ראשית, האתר יתבסס על כותרות H1 ו-H2, כמו שגוגל מבקשים.
שנית, האתר יתבסס על מטא דיסקרפיישן ותגיות.
שלוש, מערכת הניהול של האתר תאפשר להכניס תכנים בצורה נוחה וחלקה, כולל קישורים ותמונות.
ארבע, לאתר יהיה הדר ופוטר כמו שגוגל דורשים
חמש, האתר יותאם למובייל
שש, האתר יכלול אינטגרציה עם מערכות של רשתות חברתיות שונות
שבע, האתר צריך לעלות באופן מהיר ולהעניק לגולש חווית משתמש מלאה 

 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק