בונה אתרים פרילנסר - גולן seo

בונה אתרים פרילנסר גולן

 
 
חברת GOLAN SEO היא חברה אשר עוסקת בבנייה של אתרי אינטרנט איכותיים בכל התחומים, ובקידום מקצועי שלהם במנועי החיפוש. חברת GOLAN SEO היא בעלת ותק וניסיון רב בתחום, ומציעה לכל מי שמתכנן להקים אתר שירות מלא מן הרגע הראשון, כולל בנייה של האתר על כל השלבים הכרוכים בכך, ועבודה מושכת של קידום האתר במנועי החיפוש באופן יעיל, מקצועי ובעיקר איכותי – אשר ישאיר את האתר בראש רשימת תוצאות החיפוש לאורך זמן. חברת GOLAN SEO מגישה לכם בזאת 10 דברים שכל בונה אתרים חייב לדעת על מנת לבצע עבודה איכותית.
 

מהם הדברים שכל בונה אתרים צריך לדעת ולבצע?

 
תכנון מוקדם – בונה אתרים אינו יכול לעבוד "מהבטן" – הוא חייב לתכנן היטב את האתר על כל חלקיו בטרם יתחיל בבניית האתר באופן מעשי. תכנון האתר הוא אמנם חלק ארוך ומייגע מעט, אולם הוא חוסך זמן רב בהמשך ויוצר אתר איכותי בהרבה.
מסר מועיל לגולשים – בונה אתרים צריך לדעת מראש מה יבדיל את האתר מאתרים אחרים אשר עוסקים באותו התחום או בתחומים גדולים. מדוע שהגולש ייכנס דווקא לאתר הזה ולא לאתר אחר באותו תחום? התשובה לשאלה זו חשובה לבניית אתר איכותי וליצירת אתר שהגולשים ירצו להיכנס אליו.
איזון בין הגולשים למנועי החיפוש – למנועי החיפוש ישנן הגדרות שונות לגבי מה נחשב אתר איכותי. אתר שעומד בתנאים של מנועי החיפוש יקודם במהרה לראש תוצאות החיפוש. אולם אתר כזה לא תמיד יהיה נוח לגולשים או ידידותי עבורם. בונה אתרים ידע לאזן בין הצורך בקידום האתר במנועי החיפוש לצורך ביצירת אתר שיהיה נעים לגולשים לשהות בו.
דומיין קליט – כל אתר שוכן בדומיין כלשהו. בונה אתרים צריך לבחור שם קליט לדומיין. שם קליט של דומיין יגרום לגולשים להיכנס אליו בתדירות גבוהה יותר (כי הם זוכרים את השם) ולהסתקרן ממנו (כי השם מעניין ומושך).
פרטיות ואבטחת מידע – נושא זה חשוב במיוחד לאתרים אשר מציעים שירותים מקוונים שונים דרך האתר. בונה אתרים צריך לדאוג לאבטחה מלאה של האתר, באופן שיאפשר לגולשים להרגיש בטוחים כאשר הם מוסרים פרטים אישיים שלהם, כמו מידע אישי, מספרי טלפון ועל אחת כמה וכמה – מספרי אשראי וכדומה.
נוחות הניווט – בונה אתרים צריך לייצר אתר ידידותי למשתמש. פירוש הדבר הוא שהניווט בין חלקי האתר השונים צריך להיות נוח וברור, הן מבחינת תכנות האתר והן מבחינת העיצוב שלו.
עדכניות – אתר איכותי צריך להיות עדכני ומעודכן בתדירות גבוהה. לעדכניות חשיבות כפולה – אתרים אשר מתעדכנים בתדירות גבוהה נחשבים לאיכותיים יותר אצל מנועי החיפוש, ומקודמים גבוה יותר בתוצאות החיפוש. בנוסף, אתרים עדכניים מעניינים את הגולשים, בעוד אתרים שאינם מתעדכנים יגרמו לגולשים להפסיק להיכנס לאתר לאחר פעם או פעמיים.
אמינות – בונה אתרים צריך לוודא שהאתר וכל מה שנלווה אליו אינו מציע שירותים שאין אפשרות טכנית או מעשית לבצעם דרך האתר. האתר חייב להיות אמין ולהציע לגולשים מידע רלוונטי ואמין בלבד.
עיצוב קריא – עד כמה שעיצובים מפוארים עלולים להיות מפתים, לרוב עיצובים פשוטים, נוחים וקריאים יהיו עדיפים בהרבה על הגולשים. בונה אתרים יידע לשלב בין אלמנטים עיצוביים ייחודיים לבין קריאות של האתר. כיום כדאי גם להתאים את העיצוב לקריאה בסמארטפונים.
קידום אתרים איכותי – קידום אתרים חייבת להיעשות על ידי מקדם אתרים מקצועי. חשוב מאד שלא לבצע פעולות לא חוקיות של קידום אתרים, כמו הצפת האתר במילות מפתח מיותרות ללא תוכן, על מנת למנוע נזק לאתר.
תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק