אתר מותאם לנייד - golan seo

אתר מותאם לנייד

אתר מותאם לנייד - golan seo

אתר מותאם לנייד הוא אתר רספונסיבי הבנוי בטכנולוגיה מתקדמת המתאימה את עצמה לגלישה בנייד, על מנת שהגולש יוכל ליהנות מחוויית גלישה ידידותית ונוחה. בשנים האחרונות עם התפתחות עולם הסלולר ומכשירי הסמארטפון, ניתן לראות כי כ- 80% מכלל האוכלוסייה גולשים דרך הסמאטפון, מה שמצריך את בעלי עסקים להקים אתרי אינטרנט לעסק המותאמים לנייד כדי שלא לפספס שום לקוח.
 

למה אתם צריכים אתר מותאם לסלולר?

שדרוג האתר הוא הזדמנות מצינת לכלל בעלי העסקים למתג את החברה מחדש, שהרי לאתר תדמיתי יש חשיבות גדולה בנראות שלו, וזאת מכיוון שאדם המעוניין לעבוד איתכם, או גולש אשר נחשף לאתר שלכם יכול לחוות דעה על החברה על פי נראות האתר שלה. אם כך, ניתן לומר כי נראות האתר היא כלי שיווקי חזק ביותר, אשר נועד לתת לכם תדמית לטוב ולרע, אם מדובר באתר מותאם לנייד ומרשים – יש לכם סיכוי טוב שגולש פוטנציאל ירצה לעבוד איתכם, ואם נראות האתר לא מזמינה ולא מותאמת, סביר להניח שגולש ימשיך לאתר הבא ללא רגשות אשם.

כיום כל עסק זקוק לאתר תדמיתי

כיום ניתן לראות עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, אשר מחזיקים באתר אינטרנט מרשים שהרי אתר אינטרנט הוא ללא ספק כרטיס ביקור וכלי שיווקי מספר אחד בכל חברה. את האתר ניתן כיום לקדם על ידי קידום אורגני או קידום ממומן בכדי להגדיל את החשיפה של האתר וגיוס לקוחות פוטנציאלים, אז זכרו - כי קידום האתר חייב להתבצע רק על ידי אתר מותאם לנייד, שהרי אתר שאינו מותאם, אינו אפקטיבי לגולש והקידום הוא לשווא. לכן, טרם קידום האתר, וודאו כי הוא אכן מותאם לנייד.

golan seo אתר מותאם לנייד

איך עובד תהליך בניית האתר?

תהליך בניית אתר מותאם לנייד הינו תהליך מורכב הדורש מאמץ ונכונות  גם מצד הלקוח וגם מצד חברת בניית אתרים, שהרי על מנת לבנות אתר לפי דרישתכם, אתם חייבים להיות מעורבים בתכנון כלומר, לאשר עיצוב או סקיצה, לספק לחברה תמונות וחומר על החברה כדי להגיע לתוצאות טובות ומהירות.  אז איך בעצם מתחילים את התהליך? דבר ראשון הוא - אפיון האתר שהוא הגדרת הצרכים של שלכם, בו אתם בוחרים את התבנית והעיצוב, המבנה והתוכן. השלב השני הוא - עיצוב האתר, תקבלו סקיצה ראשונית ותאשרו אותה או שתעירו את הערותיכם, עד לקבלת עיצוב מושלם. השלבים הבאים הם - בניית האתר (שלב הטכני), כתיבת התוכן, הזנתו במערכת והוספת תמונות.

 
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק