אתר מותאם למובייל- golan seo

אתר מותאם למובייל

אתר מותאם למובייל - golan seo

אתרי אינטרנט נעשו בשנים האחרונות פופולריים שלא כמו בשנים עברו, שרק חברות גדולות יכלו להרשות לעצמן להקים אתר, לאור התחרות הגדולה בתחום, כיום כל עסק אפילו קטן, מחזיק באתר אינטרנט תדמיתי. עם התפתחות עולם הסלולר, כיום ניתן לראות כי – 80% מכלל האוכלוסייה גולשים דרך מכשיר הסמארטפון, ומסיבה זאת חשוב להקים אתר מותאם למובייל או לשדרג את האתר הקיים לאתר מותאם.

מה קורה אם האתר שלכם לא מותאם למובייל?

כיום אתרים שאינם מותאמים למובייל, ככל שיהיו יפים ומעוצבים, הם יבריחו את הגולש אשר יתקשה לראות בבירור את האתר. שהרי הגלישה באינטרנט היא מהירה, ולוקח לגולש בממוצע לשהות כ- 7 שניות באתר, ובשניות האלה הוא בודק אם הוא הגיע לאן שהוא צריך ואם נוח לו לגלוש באותו אתר. אתר שאינו מתאם לסלולר יבריח את הגולש לאתר המתחרים שלכם וזאת בלי שום רגשות אשם מצד הגולש. מסיבה זאת, כיום אתר מותאם למובייל זוכה לפופולריות רבה וזאת בניגוד לאתרים שאינם מותאמים.

הזדמנות מצוינת לשדרג את האתר

מעבר לכך שאתר מותאם למובייל ידידותי יותר לגולש, הוא יוכל להגדיל לכם באופן משמעותי את החשיפה לאתר שלכם. שדרוג האתר לאתר מותאם למובייל היא הזדמנות מצוינת לרענן את האתר בטכנולוגיה החדשה שקיימת כיום בשוק. שהרי ידוע כי לאחרונה ניתן למצוא אתרים מעוצבים להפליא במגוון פיתוחים מרשימים אשר יתנו לגולש חוויה מסוג אחר. בהזדמנות זאת תוכלו אף להחליף את הלוגו הישן לטובת לוגו חדש, להוסיף שירותים שהתווספו לחברתכם ולרענן את התוכן הקיים באתר לתוכן חדש ושיווקי.

כיצד בוחרים חברה לשדרוג האתר?

כאשר בוחרים חברה שתשדרג לכם את האתר לאתר חדש, יש לבדוק בקפידה את תיק העבודות של החברה ולהתרשם ממנו. מומלץ לבצע סקר שוק קצר, וזאת כדי לעמוד את המחירים בשוק, אך מומלץ לבחור חברה איכותית ומיומנת לא רק על פי מחיר אלה על פי המלצות של לקוחות מרוצים, מחיר הוא לא תמיד פקטור משמעותי, אלה מה שקובע הוא איכות ונראות האתר.

מה אנו ממליצים?

חברת "golan seo" מציעה עבורכם את הפיתוחים החדשים בתחום וגאה להימצא בחזית התחום של בניית אתרים, אנו נתאים עבורכם אתר מותאם למובייל בעיצובים חדישים על ידי מיטב אנשי המקצוע המיומנים בתחום. חברתנו מקימה אתרים אשר מתאימים בבסיסם לקידום אורגני ובעלי מערכות ניהול ידידותיות וקלות לתפעול, כך תוכלו בקלות לבצע שינויים שונים באופן עצמאי. 


 
 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק